Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Roulette Pro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Суперфункціональна Roulette Pro запрошує вас зіграти з її друзями, тобто активними і частими гостями, в професійну рулетку. Гра настільки цікава, що частенько неможливо перестати робити ставки і отримувати грошові призи. Спробуйте стати професіоналом і битися з досвідченими гравцями, які заробили вже цілі стани, граючи в рулетку. Чи, якщо ви є одним з таких професіоналів, то здрастуйте, ради знову вас бачити! Roulette pro професиональный вид рулетки як розвиток європейської рулетки.

Знайомство з ігровим процесом Roulette pro

Гра розпочинається з того, що вельмишановний гравець вибирає собі поле, за яким вестиме гру. На екрані є присутніми додаткові функції, оскільки гра створена спеціально для професіоналів, які зменшують кількість непотрібних рухів для гравця.
Це поле ристрейк – для ставок, які не потребують підкріплення їх фішками, так звані усні; кнопка, яка виконує функцію моментального збільшення удвічі початкової ставки; автоматичний режим гри, завдяки якому, гравцеві не варто навіть натискати кнопку, для того, щоб колесо почало крутитися.

Види ставок в Roulette pro

У професійній рулетці є присутніми незвичайні ставки, такі як:
1. Французські:
· Viosins du Zérо (числа поряд з осередком “Нуль”) – це ставка на сімнадцять чисел між цифрами 22 і 25, охоплюючи і їх теж. Коштує всього дев’ять фішок;
· Jeu Zéro (Гра з нулем) – це ставка на сім чисел, до складу яких входить нуль. Тобто нуль і шість цифр, розташованих біля нього на колесі. Коштує всього чотири фішки;
· Le Tiers du Cylindre (Тьер) – це ставка, яка розташовується на дванадцяти номерах по іншу сторону нуля. Тобто від 5 до 33, охоплюючи і ці цифри. Щоб зробити цю ставку необхідно витратити шість фішок;
· Orphelins (Сирота) – ставка на цифри, що залишилися, які не фігурували в попередніх ставках. Для її встановлення потрібні п’ять фішок.
2. Усні:
· Сусіди – ставка, яка окрім головного числа, на яке поставлені фішки, охоплює також дві цифри праворуч від нього і дві цифри зліва від нього, таким чином збільшуючи шанси на перемогу;
· Finaаl – ставка на цифру, яка коштує останньої в числі, також вона охоплює усі числа, що закінчуються на цю ж цифру. Наприклад, “Finaal 3” – це ставка на такі цифри – 3, 13, 23, 33.
3. Загальні:
· Червоне/чорне – ставка на усі цифри того кольору, що вибирає гравець. Виграш один до одного;
· Парне/непарне – виграш один до одного;
· Малі/великі – з 1 до 18 – малі, з 19 до 36 – великі. Виграш дорівнює одній ставці;
· Колони – дванадцять чисел, розташованих в один ряд. Виграш дорівнює двом ставкам;
· Шість номерів – у будь-якому порядку. Виграш рівний п’ять до одного;
· Корнер (Кут і хрест) – чотири номери, виграш дорівнює восьми ставкам;
· Стрит – на три номери, виграш = 11 ставок;
· Спліт – на два номери, виграш 17 до одного;
· На один номер, виграш дорівнює 35 ставкам.

Висновок

Захоплююча професійна рулетка простягає до вас свої руки, щоб затягнути у світ став і фортуну. Якщо ви упевнені у своїх силах, і в тому, що пані удача сьогодні і надалі на вашому боці, то ласкаво просимо в неймовірну гру Roulette Pro. Рулетка – Roulette european для ознайомлення доступна в ознайомлювальному режимі, грати безкоштовно. Любителям різноманітності рекомендуємо бсплатные ігрові автомати Panther Moon, Crazy monkey, Garage.