Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Royal Treasures

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
royal-treasures

Скріншоти ігрового автомата Royal Treasures

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Royal Treasures

9 из колоды карт

9 из колоды карт

x2 2

x3 5

x4 25

x5 100

Игральная десятка

Игральная десятка

x3 5

x4 25

x5 100

Игральный валет

Игральный валет

x3 5

x4 25

x5 100

Дама из колоды карт

Дама из колоды карт

x3 5

x4 25

x5 100

Игральный король

Игральный король

x3 10

x4 50

x5 125

Игральный туз

Игральный туз

x3 10

x4 50

x5 125

Меч

Меч

x3 15

x4 75

x5 250

Скипетр

Скипетр

x3 15

x4 75

x5 250

Тиара

Тиара

x3 20

x4 100

x5 400

Королевские хоромы

Королевские хоромы

x1 Scatter

x2 2

x3 5

x4 20

x5 500

Держава

Держава

x2 2

x3 25

x4 125

x5 750

Кольцо

Кольцо

x2 2

x3 25

x4 125

x5 750

Корона

Корона

x1 Wild

x2 10

x3 250

x4 2500

x5 9000

Життя королівських особин завжди було оповите таємницею. Але одно відоме точно – правителі не бідували і володіли цілими сховищами дорогоцінних речей. Про їх багатство ходили легенди і складалася безліч неймовірних історій. Враховуючи такий величезний інтерес публіки до скарбів вищестоящих персон, компанія Gaminator представила громадськості онлайн ігровий автомат Royal treasures. Він наочно продемонструє королівське надбання і піднесе безліч приємних і щедрих сюрпризів. Основною перевагою ігрового автомата Скарбу королів став той факт, що він володіє демо-режимом, тому грати безкоштовно на нім зможуть усі ті, що бажають.

Royal Treasures опис ігрового автомата

Корона безкоштовні ігрові автомати онлайн яскраві і такі, що викликають, такі ж, як і їх сюжетна спрямованість. На головному фоні слота розташувалися королівські прикраси, як символ беззастережної влади, могутності і багатства. Анімації на апараті практично немає, вона проявляється лише в окремих випадках і тільки під час вдалого поєднання знаків. Сподобається гравцям приємна звукова підтримка ігрового автомата Королівські Скарби. Вона здивує своєю безпосередністю і оригінальністю. На ігрових автоматах Скарбу королів можна відшукати 5 секцій барабана. Здійснювати ставки гравці будуть на 9 лініях (починаючи від 1 до 100 кредитів). Ігровий автомат Royal Treasures володіє риск-туром і корисними символами, такими як дикий і розкиданий. Також на слоті надається можливість отримати чергу безкоштовних спінів. На моніторі гравець зустріне такі тематичні знаки як: корона, палац, держава, меч, перстень і скіпетр. Радувати своєю присутністю на екрані будуть і символи у вигляді карт, номіналом від 9 до туза.

Корона на ігровому автоматі Royal treasures виконує одну з корисних функцій – wild знаку. Це дозволяє їй замінювати собою інші символи (окрім скаттера) і допомагати гравцеві формувати виграшні поєднання. Варто відмітити, що окрім обов’язків дикого символу, корона може і самостійна створювати комбінації. Так, 5 Wild знаків на лінії відправлять на баланс гравця 9 тисяч ставок.

Палац став scatter символом ігрового автомата Корона. Система нагородила його здатність вести розіграш в розкид, приносячи приємні подарунки, незалежно від свого місця випадання на полі. За допомогою палацу, гравець має право отримати 15 додаткових обертань, заздалегідь зібравши на лінії 3, 4 або 5 розкиданих знаків.

Гра в ігровий автомата Королівські Скарби

Відправиться на дослідження королівських пам’яток на ігровому автоматі Royal treasures можливо лише після того, як гравець відкоригує кількість ліній (кнопки Line) і вирішить питання відносно величини ставки (клавіші Bet one, граючи по великій ставці – Bet max). Головна мета гравця на відеослоті – це дістати на активній лінії не менше 3 ідентичних символів. Запускаються барабани в ігрові автомати Корона кнопками Старт або Automatic start. У разі отримання гравцем цінної комбінації, апарат запропонує йому випробувати свої сили на межах риск-раунда. Потрапити туди дуже легко, досить лише натиснути на клавіші з позначеннями карткових мастей. Далі на екрані миттєво з’явиться закрита карта і дві кнопки з написами red і black. Гравцеві треба подумати і відповісти, яка з двох клавіш відповідатиме кольору секретної карти. Якщо йому вдасться це зробити, то його призовий фонд виросте в подвійному еквіваленті, якщо ж немає – згорить.

Кнопка Paytable виступає в ролі інформаційної довідки. З її допомогою гравець може дізнатися про коефіцієнти виплат кожного з символів і їх спеціальні можливості.

Ігровий автомат Корона поступово завойовують першість на світовому азартному ринку. Емулятор слотів Гаминаторы з моменту своєї появи на межах ігрових закладів змогли підкорити серця багатьох людей. Вони уразять своєю незвичайною і продуманою графікою, і, безумовно, стильним дизайном. Серед інших апаратів, ігровий автомат Скарбу королів вигідно виділяється, і за рахунок свого високого показника повернення. Вибравши безкоштовний ігровий автомат Royal treasures, гравець отримає не лише досить вигідні призи, але і незабутні враження.