Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Safe Cracker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
safe-cracker

Скріншоти ігрового автомата Safe Cracker

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Safe Cracker

Взрывчатка

Взрывчатка

x3 100

x4 200

x5 300

Синяя дрель

Синяя дрель

x3 75

x4 150

x5 225

Железный лом

Железный лом

x3 50

x4 100

x5 150

Bonus

Bonus

Дверной замок

Дверной замок

x3 25

x4 50

x5 75

Деньги

Деньги

x3 3

x4 6

x5 9

Вже багато років люди ховають усі свої дорогоцінні речі і великі суми в спеціальні сейфи, відкрити які не під силу звичайній людині. Але серед нас існують і незвичайні екземпляри, які постійно мають намір вкрасти чуже. Таким людям зламати звичайний сейф не складе особливих труднощів.
Щоб не шкодити іншим, компанія-виробник Playtech, яка працює над створенням найцікавіших ігрових слотів, пропонує спробувати розкрити віртуальний сейф, з якого можна вигребти непогану суму, граючи безкоштовно і без реєстрації в ігровий автомат Safe Cracker. Збитку іншим користувачам це не зробить, а ось на користь самому собі спрацює.

Огляд ігрового автомата Safe cracker

Зломщик сейфів – це ігровий автомат, що складається з 3 барабанів і лише однієї ігрової лінії. Кількість ліній для усіх є такою, це шокує, але не варто панікувати заздалегідь, адже на відсоток виграшів цей факт особливим чином не впливає. Просто однакові символи частіше випадають, що і приносить гравцеві бажану перемогу. І так, перш ніж запустити барабани, користувач повинен ознайомитися з наявністю символів в грі.
До них відносяться: динаміт, ключ, замок, лом, гроші і інша злодійська атрибутика, яка допоможе учасникові чесно попрацювати і отримати свій виграш. Дізнавшись про символіку можна робити ставки і приступати безпосередньо до гри.

Бонусный раунд ігрового автомата Зломщик Сейфів

Ознайомимося з бонусною грою автомату safe cracker. Найважливішим зображенням на барабанах є “ключ”. Зібравши 3 таких картинки, гравець переноситься у бонусний раунд, де його чекають справжні випробування, як для зломщика. На екрані перед поглядом користувача знаходитиметься похмурий мало освітлений склеп з певною кількістю ящиків (їх всього 10), в кожному з яких схована певна сума. Завдання “злодія” – визначити усі безпечні сейфи, тобто ті, які без охорони.
У разі вдалого збігу обставин, користувач додає до свого загального виграшу непогану “виручку”. Якщо ж гравця чекає невдача, то його бонусний рівень припиняється.

Прогресивний джекпот в ігровому автоматі Safe Cracker

Онлайн ігровий автомат Зломщик Сейфів не містить дикого і розкидного символу, що нав’язує користувачам думку про низький відсоток виграшів. Це неправда. Гідною заміною величезній кількості ліній, вайлдам і скаттерам тут виступає прогресивний джекпот. Його можна активувати, зібравши 3 символи “доларів” при максимальній ставці на одну єдину активну лінію, присутню в грі. Як тільки користувач почне гру, після випадання “доларів”, сума джекпота постійно росте з кожним вдалим спіном.
Отримавши джекпот, його сума анулюється і починає накопичуватися заново. У ігровому автоматі зломщик сейфів розмір виграшної суми складає максимальну суму.
Безкоштовний онлайн ігровий автомат Safe Cracker” – відмінний варіант для любителів небезпечних ігор та й просто ігор на межі. Чітко витримана стилістика, вдало підібрані звуки і символіка, яка, так або інакше, відноситься до злодійської тематики, – усе це сприяє перетворенню навіть найправильнішого і морально стійкого гравця на дрібного злодія, лиходія, квартирного злодія. Але ж це не реальні злочини, а усього лише гра, яка, до речі, гарантує своїм користувачам непоганий прибуток і заряд позитивними, азартними і най незабутнішими емоціями.
Розкрийте усі замочні щілини з автомат зломщик сейфів.