Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Silent samurai

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
silent-samurai

Скріншоти ігрового автомата Silent Samurai

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Silent samurai

Wild

Wild

x2 10

x3 40

x4 1000

x5 5000

Девушка гейша

Девушка гейша

x3 5

x4 25

x5 100

Острый бумеранг

Острый бумеранг

x3 10

x4 100

x5 500

Круг с иероглифами

Круг с иероглифами

x3 10

x4 40

x5 300

Картежный туз

Картежный туз

x3 5

x4 40

x5 200

Карта король

Карта король

x3 5

x4 40

x5 100

Картежная дама

Картежная дама

x3 5

x4 25

x5 100

Валет

Валет

x3 5

x4 25

x5 100

Десятка

Десятка

x3 5

x4 25

x5 100

Ігровий автомат Silent Samurai, знайомитиме вас з незвичайними персонажами, з прекрасною гейшею та іншими. Але головне в грі не те, хто вас зустрічатиме, головне те, що за допомогою тематичних символів в грі ви зможете отримувати величезні виплати, і спробувати отримати джекпот. Крім того, в онлайн ігровому автоматі Тихий Самурай вас вітатиме символ розкиду, де ви зможете грати у безкоштовну гру, а саме отримаєте безкоштовні крутки барабану.

Опис ігрового автомата Silent samurai

Гра вимагатиме від вас мужність і героїзм, де ви зможете показати себе на полі битви з самураями. Якщо ви будете переможцем, то точно зможете отримати бажані призи. Як і в інших відео слотах тут буде цікаве оформлення у японському стилі. Ви бачитимете простий і дуже зрозумілий інтерфейс, і різні функції даватимуть вам можливість вигравати у безкоштовний онлайн ігровий автомат Тихий Самурай.
Ігровий автомат Silent Samurai розташує перед вами двадцять п’ять ігрових ліній, але для того щоб запустити барабани і почати битву за перемогу, треба буде вибрати скільки ліній активувати в грі. Крім того максимальна ставка на вибрані лінії складатиме п’ятдесят кредитів.

Керування ігровим автоматом Тихий Самурай

Мінімальна ставка на одну лінію прирівнюватиметься до одного цента. На панелі управління можна зустріти оригінальну клавішу, яка зроблена для вашого комфорту, щоб не робити ставки на кожну лінію окремо можна поставити на усю гру, натиснути спеціальну кнопку і гра автоматично розподілить ставки на усі лінії рівномірно. Слот після кожної виграшної комбінації запропонує вам зіграти в гру на ризик. Вона буде зовсім не тематичною грою. Тут ви гратимете картковими символами.

Правила ігрового автомата Мовчазний самурай

Загалом гра полягатиме в тому, що треба буде побити карту супротивника. Перед вами в одній стороні лежатимуть чотири карти ваші, закриті, а навпроти буде карта дилера. Ви ж відкриваючи по одній карті, повинні будете побити карту дилера. Якщо у вас все вийде, тоді ваш виграш буде подвоєний, і ви зможете продовжувати гру, якщо ж ви програєте тоді ваш виграш буде списаний. Усі зображення які ви зустрічатимете на ігрових автоматах, вони символічно показуватимуть японський світ. Кожна картинка матиме різну суму виплат.

Символи ігрового автомата Silent Samurai

На азартному ігровому автоматі silent samurai від Плейтек (thrill seekers, geisha story, dr lovemore) розміщені східні символи. Символ самурая в гру принесе непоганий виграш, досить його зібрати в комбінацію. Самурай в грі не лише хранитель, але він ще і принесе вам джек-пот, досить просто поставити максимальні ставки в гру, і щоб на ігрових лініях ви зібрали самураїв в кількості п’ять штук. Розмір вашого виграшу залежатиме від того, яку ставку ви робили на початку гри.
Але якими б ставки не були вигравати ви будете, і цей факт не може не тішити. Зображення маски древнього повелителя, буде говорити про те, що ви потрапили на символ розкиду. Назвали його так, з тієї самої причини, що він вільний з’являтися незалежно від активності ігрових ліній. І цьому символу щоб ви отримали виграш не треба вибудовуватися в комбінацію, треба усього лише отримати його у будь-якій частині гри в кількості від двох штук. Ігровий автомат silent samurai онлайн безкоштовно доступний для ознайомлення гравцям-початківцям.