Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат The incredible hulk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

The incredible Hulk – це безкоштовний онлайн ігровий автомат від виробника зі світовим ім’ям – компанії Playtech. Створений він за мотивами коміксів Marvel і, купивши франшизу, його реалізувала Плейтек. Сюжет відомий усім: над молодою людиною проводили генетичні експерименти, внаслідок чого він став володіти супер силою. У цьому стані хлопець ставав зеленим мутантом дуже агресивного настрою. Але усередині він залишався дуже добродушним. У ігровий автомат неймовірний халк можна грати безкоштовно в ряду онлайн закладів, суто для ознайомлення.

Огляд ігрового автомата The incredible hulk

Неймовірний Халк – класичний 5 барабанний ігровий автомат, з двадцятьма п’ятьма лініями для ставок. Створений за мотивами фільму 2008 року. У якому головний герой знаходиться у пошуках свого місця у цьому світі. Гра забезпечена зростаючим wild символом, бонусной грою, безкоштовними спінами і прогресивним джекпотом. Максимальна ставка на слоті складає двісті п’ятдесят кредитів, по десять кредитів на лінію. Максимальний бонус ігрового автомата The incredible Hulk нараховується за п’ять символів “радіоактивності” на одній лінії і складає 40000 кредитів.
Також для цього має бути максимальна ставка на лінію.

Символи ігрового автомата Неймовірний Халк

Символи ігри нагадують про сюжет фільму. Це поліцейська машина, вертоліт і карткові фігури від туза до дев’ятки. Символом розкиду в ігровому автоматі the incredible hulk виступає сам Неймовірний Халк. Якщо у вас в наявності є 3, 4 або 5 таких символів, у вас є шанс отримати 10, 25 або 100 ваших загальних ставок.
Дикий символ гри “Hulk” в змозі замінити собою усі символи, окрім скаттера і бонусного. Він може випадати на 2, 3 і 4 барабанах. Важлива особливість – якщо “Халк” випадає в центрі 3 барабани, то він поширюється по усьому барабану. І вам видадуться 2 безкоштовні спіни. У разі ж випадання цього символу на другому, третьому і четвертому барабанах, він заповнить собою ці барабани і вам надасться один безкоштовний спін барабанів.
Безкоштовний онлайн ігровий автомат Неймовірний Халк має прекрасну відмінну рису: можливістю зупинити барабани там, де вам це необхідно.
Щоб почати гру необхідно вибрати активні лінії, максимально до двадцяти п’яти кнопкою “Lines” і поставити свою ставку клавішами “Bet per line” або “Bet max”, і після цього натиснути “Spin” для обертання барабанів.

Бонусні ігри ігрового автомата The Incredible Hulk

У ігровому автоматі Неймовірний Халк передбачені дві бонусні ігри. Перша є десятьма безкоштовними обертаннями барабанів. А коефіцієнт множення – три. Активується коли випадають три і більше символу Халка у будь-якому місці.
Друга активується, коли на першому і п’ятому барабанах одночасно випадають два символи “Smash bonus”. В цьому випадку вам треба вибрати три з семи машин поліції, які будуть зім’яті Халком. Кожна з машин має свою вартість. Потім вам будуть запропоновані три вертольоти, і вам треба буде вибрати один з них. Це множники.
Є ще один приємний момент, що називається Люттю Халка. Цей бонус може виникнути при краху машин. Це означає, що Халк зімне усі машини.
Також онлайн ігровий автомат the incredible hulk може надати вам один з чотирьох прогресивних джекпотів. Їх назви: Ultimate Power, Super Power, Extra Power, Power. Автомат сам вибирає час включення того або іншого джекпота. Якщо удача на вашому боці, то вам надасться двадцять квадратів. Кожен квадрат містить один з видів бонуса. Вам треба вибрати три символи джекпота, щоб закрити лінію. В цьому випадку ви отримуєте цей вид джекпота. Проте діяти треба швидко – адже ця гра на якийсь час, і ви можете втратити один зі своїх джекпотов.
Ризик гра в цьому автоматі не передбачена.

Управління ігровим автоматом Неймовірний Халк

Органи управління грою розташовані під барабанами. Це: Bet per line – ставки на лінію, Bet max – ставка по максимуму, Spin -запустить обертання барабанів, Auto start – гра в автоматичному режимі, Lines – вибір ліній, Info – інформація.
Дизайн графіки, як завжди у ігор від Playtech (Iron Man 2, X – Men, Elektra) на висоті. Все красиво промальовувало і анімовано. Картинка неначе оживає. Все занурює в процес гри і ви вже не можете відірватися. Додає азарту сюжет і звуковий супровід. Загальна атмосфера гри максимально магнетична. І оскільки збільшується сам Халк, так можуть збільшитися і ваші виграші. Боятися не варто, адже страшно, як і в житті, тільки на перший погляд. Зарядіть ігровий автомат халк грати безкоштовно, без реєстрації і отримаєте азарт в винагороду.