Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Ultimate fighters

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
ultimate-fighters

Скріншоти ігрового автомата Ultimate Fighters

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Ultimate fighters

Бонусный символ

Бонусный символ

Уникальный символ

Уникальный символ

x1 5

x2 10

x3 50

x4 200

x5 500

x6 1000

Лысый с косичкой

Лысый с косичкой

x3 1000

Девушка в сиреневом

Девушка в сиреневом

x3 5000

Сумоист

Сумоист

x3 500

Дама с веером

Дама с веером

x3 250

Европеец

Европеец

x3 100

Нинзя в черном

Нинзя в черном

x3 80

Боксер

Боксер

x3 70

Кореец в белом

Кореец в белом

x3 50

Старец

Старец

x3 30

Ігровий автомат Ultimate fighters, розроблений компанією Playtech запрошує вас поринути в чарівний світ азарту і небезпечних пригод. Ця гра присвячена різним видам єдиноборств, сюжет якої побудований на однойменному мультсеріалі, творці якого у свою чергу надихнулися серією коміксів компанії Marvel. Ігровий автомат Вуличні бійці відрізняє якісна графіка в стилі японських мультфільмів і коміксів, також широкі бонусні можливості, представлені в грі : розкиданим символом і додатковим раундом гри.
Розглянемо цю гру детальніше.

Огляд ігрового автомата Ultimate fighters

Онлайн ігровий автомат Останні воїни – трьохбарабанний відеослот з 8-ма призовими лініями, на яких за допомогою щасливої випадковості будуть побудовані виграшні комбінації символів, які приноситимуть призи. Призовою вважається така комбінація, яка містить в собі не менше ніж три однакові картинки. У грі ви побачите наступні символи: дівчину нінздя, гейшу, майстра сумо, борця, каратиста, дракона, а також золоту статуетку Будди, що дрімає.
Кожен символ має свою цінність і виплачується згідно із спеціальною таблицею виплат, розміщеною під вкладкою “paytable”, залежно від кількості зображень, що випали на лінії. Від кількості активних ліній в грі і розміру зробленої ставки також залежить вірогідність випадання призової комбінації і сума очікуваного призу. Ігровий автомат Ultimate fighters перенесе вас у світ боїв без правил в онлайн закладах.
Максимальний виграш в ігровому автоматі Вуличні бійці оцінюється в 5000 кредитів, обіцяних гравцеві за три портрети дівчини ніндзя на одній активній лінії і за умов гри на високих ставках.

Символи ігрового автомата Останні воїни

Розкиданим символом є дракон, який відомий тим, що може з’являтися у будь-якому місці на барабанах, граючи “врізнобіч” і не втрачаючи при цьому свого функціонального призначення, яке полягає в тому, що він дарує гравцеві велике збільшення поточної ставки. Якщо усі осередки будуть заповнені його зображенням, то це принесе везунчикові цілу 1000 додаткових ставок. За 8, 7, 6, 5 і 4 розкиданих символів гравцеві гарантоване 500, 200, 50, 10 і 5 загальних ставок відповідно.
Бонусний символ – статуетка Будди, що медитує, – відкриває додатковий раунд гри, в якому учасникові, як це не дивно, буде необхідно проявити свою майстерність не у бійці, а в старій добрій грі за типом “камня-ножиців- паперу” : з декількох коробок треба обрати одну, яка принесе приз, що міститься усередині неї.
За інші символи гри гарантовані виграші поменше, а саме в розмірі від 30-ти до 250-ти кредитів. Точна сума призу залежатиме від того, яке саме зображення випало на активній лінії і яке його число.
Вибирайте динамічний ігровий автомат Ultimate Fighters від Плейтек (Captains treasure, Pink panther, silver bullet) і грайте як безкоштовно і без реєстрації так і на реальні ставки. Барвистий ігровий автомат Останні воїни принесе масу позитивних емоцій від процесу гри і подарує масу шансів зробити її прибутковою і поповнити ваш гаманець. Що може бути краще, ніж прекрасне проведення часу за улюбленою грою і приємне очікування призу? Ігровий автомат ultimate fighters онлайн безкоштовно можливе демо для ознайомлення з грою.