Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Vacation station

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ви втомилися і мрієте відволіктися від повсякденних турбот і рутинної роботи, що затягує в прірву? Вирушайте в унікальне місце спокою і затишку разом з грою “Vacation Station”, розробленою компанією “Плейтек” (Highway kings, captains treasure, katana). Безкоштовний онлайн ігровий автомат Vacation Station в перекладі українською звучить як “Будинок відпочинку”, а про усі його переваги ми розповімо в нашому наступному огляді. На ігровому автоматі Станція відпочинку грати безкоштовно можливо в ряду онлайн закладів.

Опис ігрового автомата Vаcation station

Технічно ігровий автомат Будинок Відпочинку складається з 3-х барабанів і 8 ігрових ліній виплат. При цьому ставки варіюються на 1 лінію. Якщо Ви не хочете задовольнятися малим, активуйте усі 8 ліній і зробіть максимальну ставку, тоді удача точно не обійде Вас стороною і допоможе виграти чималі призи.
Дивовижна подорож всілякими видами транспорту вже чекає Вас.

Символи ігрового автомата Будинок Відпочинку

Отже, символи ігрового автомата Vacation Station приємно тішать і являють собою “спорткар”, “мотоцикл”, “автобус” і “потяг”, але такі символи не приносять швидкого збагачення, а усього лише не дають Вашому балансу опуститися до нуля.
Найбільш цінні символи гри – “яхта”, “повітряна куля” і “підводний човен”, адже найбільші суми можна зібрати за комбінації саме з таких зображень.
Також на слоті є присутнім символ “Корабель”, виграш за 3 і більше за такі зображення, застиглі на екрані, принесе Вам приз в сумі 2250 монет ).
Скаттер (символ розкиду) – це “Валізи” (невід’ємний атрибут подорожі), випадання 3х і більше скатерів обіцяє гравцеві додаткові призи.
Найціннішим і найголовнішим символом ігрового автомата Будинок відпочинку є зображення літака, комбінація з “Літаків” обіцяє виграш мегаджекпота в 4000 монет.

Додаткові ігри ігрового автомата Станція Відпочинку

Особливістю ігрового автомата Vacation Station є відсутність будь яких ризик-ігор, бонусних ігор, прогресивних джекпотів, що примушують неабияк понервувати. Тільки спокій, радість і домашній затишок.
Для того, щоб відчути усі плюси ігрового автомата Станція Відпочинку Вам не треба вставати з улюбленого дивана, а просто відкрити браузер, зробити ставки і насолоджуватися.
Вирушайте у відпустку разом з “Будинком відпочинку” (vacation station) і зберіть усі свої призи. Удача не змусить себе чекати.