Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wall streat fever

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Що ми знаємо про вулицю Уолл Стріт? О, це прекрасна вулиця, здатна принести неймовірний заробіток кожному і зробити мільйонером будь-кого.
Це мабуть найпопулярніша та найлегендарніша вулиця як Нью-Йорку, так і США в цілому. У цьому місці відомого Манхеттену знаходяться банки і офіси корпорацій зі світовим ім’ям, а брокери, що торгують пачками облігацій і акціями самих ласих прибуткових об’єктів, давно вже стали живим символом Уолл Стріт.

Характеристики ігрового автомата Wall streat fever

Хочете відчути на собі тремтіння лихоманки? Значить, безкоштовний онлайн ігровий автомат Wall Streat Fever для вас!
У ігровому автоматі Лихоманка Уолл Стрит кількість ліній повністю залежить від вибору гравця. Критики вважають, що останні “іграшки”- новинки від компанії Playtech більше “просунуті”, ніж цей слот, але це лише хибне враження.
Ігровий автомат Лихоманка Уолл Стрит не розрахований на любителів солодких забав в рожевих відтінках, це серйозна гра для лаконічних і стриманих любителів ризику, а на кону тут завжди дуже і дуже солідна сума.
Wall Street Fever є п’ятибарабанним ігровим автоматом, оснащеним п’ятіркою виплатних ліній. П’ятьма п’ять – ось вона, класична формула успіху! Якщо ви претендуєте на куш у вигляді багатообіцяючого джекпота, то ваша ставка має бути максимальною.
Скільки ж можна зірвати? Неймовірно багато!
Середня сума найбільшого виграшу складає більше 140 000, а найбільший куш, який зафіксований в цій грі, – 713 тисячі.
Може, геймінатор і здається дуже простим, ще особливості чудові. Є тут вайлд-символ, знак розкиду, і кожен гравець має право на фріспіни, якщо йому посміхнеться удача.

Правила гри в ігровий автомат Лихоманка Уолл Стріт

На початку гри користувач почне обертати барабани ігрового автомата wall street fever. Отже, щоб почати і піти по онлайн-вулиці грошової фортуни, вам потрібно натиснути клавішу “Spin”. Важливо пам’ятати, що об’єм ставки в слоті фіксований, тому вплинути на її розмір ви не в силах. У слоті використовуються ставки по десять центів на лінію. Число їх вибираєте ви. Щоб зірвати куш (джекпот) потрібно, щоб вам випали п’ять зображень Wall St – традиційного вуличного показника.
Він же тут і дикий символ, а круг із стрілками і словами Free Spins – це знаки фріспінів. Якщо ви зібрали трійку символів, вам гарантована п’ятірка спінів. Чотири знаки дадуть можливість 15 разів безкоштовно крутонути барабан, п’ять – цілих 50-т!
Якщо в Wall Street Fever вам випав знак зигзагу (атрибутика індикаторів біржі) – вам пощастило. Три такі зигзаги на виплатній активній лінії запустять бонусний раунд. Опинившись в офісі брокера, ви зможете вибрати одну з шести запропонованих тек з документами. Вибрали? Відкриваємо і дивимося, цілком імовірно, що ваша тека принесла вам справжній грошовий куш.
У виробника цього слота вже є схожі геймінатори на таку ж тематику. Втім, ігровий автомат Wall Street Fever як і раніше притягує армії любителів ігрового азарту на гроші, тому що в ній і простота, і несподіванки все поруч.
Ця слот-машина від компанії Playtech (Gold Rally, Sparta, Silent samurai) входить в десятку най затребуваніших геймінаторів цієї фірми.