Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wanted

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
wanted

Скріншоти ігрового автомата Wanted

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Wanted

Бонус

Бонус

Знак Wild

Знак Wild

x2 10

x3 100

x4 1000

x5 10000

Золото

Золото

Ганстер-1

Ганстер-1

x2 2

x3 40

x4 200

x5 750

Бандит-2

Бандит-2

x2 3

x3 50

x4 300

x5 1000

Убийца-3

Убийца-3

x3 1

x4 30

x5 150

x6 500

Туз

Туз

x3 20

x4 100

x5 300

Знак K

Знак K

x3 15

x4 75

x5 200

Символ Q

Символ Q

x3 15

x4 75

x5 200

Валет

Валет

x3 10

x4 50

x5 100

Картежная десятка

Картежная десятка

x3 10

x4 50

x5 100

Ігровий автомат wanted – особливо небезпечний слот у світі ігрових розваг. Усім з дитинства знайома тема Дикого Заходу, де правозахисники в особі шерифів намагаються зупинити бандитські угрупування, що орудують в околицях. Протистояти лиходіям виходить на раз, адже шерифи – це витривалі, влучні, безстрашні і справедливі захисники своїх земель і народу.
Надихнувшись відвагою цих західних лицарів, а також натиску бандитів, одна з найвідоміших і популярніших у всьому світі компаній по виробництву ігрових автоматів Playtech майже 10 років тому створила неповторний за своїм оформленням і тематикою ігровий автомат В Розшуку. Все в нім (і відповідна графіка, і відповідне звукове оформлення, і символіка) нагадує гравцеві про пригоди Дикого Заходу.
Але треба відмітити, що розробники дизайну і загальної теми для цього апарату більше сконцентрували увагу користувачів на бандитах, відобразив їх зображення на безлічі символів.

Характеристики ігрового автомата Wanted

Що стосується функціональності, то ігровий автомат В розшуку нічим особливо не відрізняється від собі подібних, які також були створені вищезгаданою компанією. “Wanted” – це цікавий ігровий автомат з 5 барабанами і 20 лініями для виплат. Перш ніж приступити до запуску барабанів, користувачеві необхідно ознайомитися з корисною для нього інформацією в розділі PAYTABLE. Далі треба вибрати кількість активних ліній і зробити на них ставки, а тільки після цього запустити барабани за допомогою кнопки SPIN.

Символи ігрового автомата В Розшуку

У слоті є присутніми такі символи як: бандити, динаміт, мішок із золотом, револьвер і гральні карти (туз, король, пані, валет і десятка). Тепер коротко про найважливіші і цінніші символи, які так треба гравцеві. Одним най довгожданих знаків на барабанах може бути “динаміт”. По-перше, це дикий символ, який собою може замінити будь-який інший знак в комбінації і зробити її максимально прибутковою. По-друге, зображення динаміту обіцяє гравцеві джекпот у розмірі 10000 монет. Як його отримати?
Не зовсім просто, тому що необхідно дочекатися випадання на барабанах 5 символів динаміту в одній активній лінії. Лише в цьому випадку рахунок користувача поповнюється розміром джекпота. Другим найочікуванішим символом є розкидний або scatter знак, яким в цій грі виступає “мішок із золотом”. Якщо у будь-якій стороні грального поля випаде 3 і більше за ці символи, гравця чекає нагорода. Але це ще не все.
Три “мішки” переносять користувача в першу бонусну гру, в якій учасникові необхідно вибрати мішки і отримати за це певну суму очок.

Бонусний раунд ігрового автомата Розшук

У ігровому автоматі Wanted є бонусна гра. Бонусний раунд відкривається у тому випадку, якщо на 1 і 5 барабанах випадає зображення “револьвера”. Завдання користувача в цій грі – стріляти у бандитів і отримувати за це покладену суму.
Ігровий автомат Wanted онлайн має безкоштовний режим гри. У слоті стиль вестернів витриманий на всі 100. Як тільки користувач заходить в гру, він спостерігає повноцінну картину, що відображає дух Дикого Заходу. Тому окрема вдячність дизайнерам цієї гри. Адже така підібрана кольорова гамма, звуковий супровід налаштовує гравця на перемогу, відсоток якої в цьому автоматі від Playtech (Cherry Love, WildSpirit, Gold Rally) дуже високий.