Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Whats cooking

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
whats-cooking

Скріншоти ігрового автомата What`s Cooking

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Whats cooking

Спелый лук

Спелый лук

x3 10

x4 40

x5 200

Красный миксер

Красный миксер

x2 5

x3 50

x4 300

Электроскоровода

Электроскоровода

x2 5

x3 50

x4 250

x5 750

Свинина

Свинина

x3 20

x4 75

x5 300

Капуста

Капуста

x3 20

x4 100

x5 300

Томат

Томат

x3 5

x4 30

x5 150

Вареное яйцо

Вареное яйцо

x3 10

x4 50

x5 100

Дикий символ

Дикий символ

x3 10

x4 100

x5 1000

Безкоштовний онлайн ігровий автомат whats cooking має кулінарну тематику і відповідні символи. Тематика ігрових автоматів дуже різноманітна. Існують апарати виключно для чоловічої половини гравців або жіночою, а також є автомати для обох груп. Ось саме до останньої категорії належить ігровий автомат Що готується. Він був створений компанією Playtech (Cinerama, Rocky, Daredevil) і випущений близько 10-ти років тому.
Уся суть гри розгортається на кухні під ретельним наглядом справжнього шеф-кухаря, в допомогу якому додається купа кухонного устаткування.

Опис ігрового автомата Whats cooking

Онлайн ігровий автомат Що Готується – це п’ятибарабанний слот з 30 лініями для виплат. Перш ніж приступити до “приготування їжі” гравцеві треба визначитися з кількістю ігрових ліній і зробити ставки на них. Подивитися інформацію про можливі розміри виграшів, правила гри і присутні символи можна в розділі PAYTABLE, який знаходиться в меню внизу екрану. Тільки після цього можна приступати до обертання барабанів, тобто натиснення кнопки SPIN.

Символи ігрового автомата Що Готується

Символами, що зустрічаються на барабанах, є лук, м’ясо, каструля з гарячим, помідор, капуста, духовка, шеф-кухар, кулінарна книга і інше кухонне устаткування. Найвагоміші символи – це шеф-кухар, духовка і кулінарна книга. У чому їх цінність? Наприклад, диким знаком є “духовка”, яка випавши на барабанах, може замінити собою будь-яке інше зображення якого не вистачає для виграшної комбінації. Це посприяє створенню максимально дорогої комбінації.
А ось символом розкиду або як його ще називають “скаттером” в ігровому автоматі Whats Cooking служить “кулінар”. За допомогою 3 шеф-кухарів гравець зможе збільшити свій виграш втричі, завдяки 4 і 5 кухарям можна помножити свої монети в 10 і 50 разів, відповідно.

Бонусний раунд ігрового автомата Whats Cooking

Окрім основної гри, користувач може побувати у бонусном раунді. Потрапити туди можливо у тому випадку, якщо на барабанах 1 і 5 випаде зображення книги. Ця дія обіцяє користувачеві отримання 20 безкоштовних спінів. Особливістю цього автомата є те, що під час бонусних прокрутов можна ще заробити додаткові спіни. І так, невизначену кількість разів. Крім того, учасник може випробувати свою інтуїцію, спробувавши заробити прогресивний джекпот. Суть його в тому, що з цифр від 1 до 49 гравець повинен вибрати будь-кого 5.
Потім на екрані ігрового автомата Що готується з’являтимуться певні числа і якщо вони співпадуть з цифрами користувача, останній отримає великий виграш. У тому випадку, якщо гравцем будуть відгадані 4, 3 або 2 числа, він отримає символічний приз. Ризикнути можна, адже особливо нічого не втрачається.
Різні комбінації, складені з кухонного начиння (дикий, бонусний і розкид символи не враховуються), принесуть користувачеві звісно невеликий, проте стабільний доход.
Ігровий автомат whats cooking онлайн кулінарних шедеврів майстер. “Що готується”? – це яскравий ігровий автомат з масою різноманітних символів на кулінарну тему. Завдяки цьому автомату можна не лише дізнатися багато нового про приготування різних блюд, але і зарядитися позитивним настроєм на увесь день. А завдяки такому зручному і яскравому інтерфейсу вигравати в “Готуємо самі” одне задоволення.