Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wild spirit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
wild-spirit

Скріншоти ігрового автомата Wild Spirit

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Wild spirit

Дикий символ

Дикий символ

x2 10

x3 40

x4 1000

x5 5000

Символ бонус

Символ бонус

Уникальный символ

Уникальный символ

x3 5

x4 25

x5 100

Белый орел

Белый орел

x3 10

x4 100

x5 500

Барабан

Барабан

x3 10

x4 40

x5 300

Картежный туз

Картежный туз

x3 5

x4 40

x5 200

Карта король

Карта король

x3 5

x4 40

x5 100

Карта дама

Карта дама

x3 5

x4 25

x5 100

Картежный валет

Картежный валет

x3 5

x4 25

x5 100

Символ 9

Символ 9

x3 5

x4 25

x5 100

Усім любителям індіанських прерій і знавців корінного населення дикої місцевості компанія Playtech (Bonus Bears, Katana, X – Men) присвятила свою чергову розробку – безкоштовний онлайн ігровий автомат Wild Spirit, завдяки якому можна відчути себе героєм пригодницького фільму. У грі присутні зображення степових орлів, нестримних коней і самих індійців.

Огляд ігрового автомата Wild Spirit

Прихильники продукції Playtech зможуть належним чином оцінити переваги ігрового автомата Дикий Дух. Подорож проходитиме в компанії анімованих персонажів на барвистому фоні під належний звуковий супровід. Окрім цього, завдяки ігровому автомату можна і непогано запрацювати.

Основна інформація про ігровий автомат Дикий Дух

Wild Spirit – ігровий автомат з 5-тьма барабанами, обертання яких сприяє побудові комбінацій по 20 лініям. Межа лінійної ставки досягає 10 ігрових монет.
Сума фіксованого джек-пота невисока – 5 тисяч кредитів. Заробити таку винагороду можна 5-тьма символами “білих коней”, побудованих в одну активну лінію.
На ігровому автоматі wild spirit доступні символи диких прерій. Для складання інших комбінацій передбачені фішки з вождем індійців, орлом, індичкою, бубном, диким конем і картковими знаками (тузом, королем, дамою, валетом і 9-кой). Карткову 10-ку розробники пропустили.
Символ розкиду – фішка з чарівною індійкою, завдяки певним комбінаціям з якою можна підвищити свою загальну ставку до 100-та разів.
Функція бонусного символу дісталася “вождеві”.
Диким є символ “коня”, який допоможе створити з неповної комбінації результативну. Ця фішка замінить усі ігрові символи, окрім розкиданого і бонусного.

Особливості бонусного раунду і ризикованої гри ігрового автомата Wild Spirit

Ігровий автомат Дикий Дух має гру на подвоєння. Закінчивши раунд з результативною комбінацією, гравець може подвоїти отриману виплату в ризик-грі. На ігровому столі з’являться 5 карт. Одну відкриту роздають для автомата, 4 закриті – для гравця. Щоб примножити виграш, користувачеві необхідно перевершити дилера, тобто відкрити старшу за номіналом карту. За одну ризик-гру можна зіграти на подвоєння до 5-ти разів.
Вихід символу “вождя” одночасно на 1-му і 5-му барабанах активує бонусную гру. Гравець може отримати в нагороду до 27-ми безкоштовних спінів з 8-ми кратним мультиплієром.
У бонусному раунді кількість безкоштовних сукань може бути поповнена 8-ма спінами завдяки появі “вождя” на тих же 1-му і 5-му барабанах. Ігрові автомати wild spirit безкоштовно доступні для ознайомлення гравцям новачкам.