Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wild spirit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
wild-spirit

Скріншоти ігрового автомата Wild Spirit

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Wild spirit

Лошадь

Лошадь

x2 10

x3 40

x4 1000

x5 5000

Бонус

Бонус

Символ Scatter

Символ Scatter

x3 5

x4 25

x5 100

Белый орел

Белый орел

x3 10

x4 100

x5 500

Бубен

Бубен

x3 10

x4 40

x5 300

Символ А

Символ А

x3 5

x4 40

x5 200

Король

Король

x3 5

x4 40

x5 100

Карта дама

Карта дама

x3 5

x4 25

x5 100

Символ J

Символ J

x3 5

x4 25

x5 100

Знак 9

Знак 9

x3 5

x4 25

x5 100

Усім любителям індіанських прерій і знавців корінного населення дикої місцевості компанія Playtech (Bonus Bears, Katana, X – Men) присвятила свою чергову розробку – безкоштовний онлайн ігровий автомат Wild Spirit, завдяки якому можна відчути себе героєм пригодницького фільму. У грі присутні зображення степових орлів, нестримних коней і самих індійців.

Огляд ігрового автомата Wild Spirit

Прихильники продукції Playtech зможуть належним чином оцінити переваги ігрового автомата Дикий Дух. Подорож проходитиме в компанії анімованих персонажів на барвистому фоні під належний звуковий супровід. Окрім цього, завдяки ігровому автомату можна і непогано запрацювати.

Основна інформація про ігровий автомат Дикий Дух

Wild Spirit – ігровий автомат з 5-тьма барабанами, обертання яких сприяє побудові комбінацій по 20 лініям. Межа лінійної ставки досягає 10 ігрових монет.
Сума фіксованого джек-пота невисока – 5 тисяч кредитів. Заробити таку винагороду можна 5-тьма символами “білих коней”, побудованих в одну активну лінію.
На ігровому автоматі wild spirit доступні символи диких прерій. Для складання інших комбінацій передбачені фішки з вождем індійців, орлом, індичкою, бубном, диким конем і картковими знаками (тузом, королем, дамою, валетом і 9-кой). Карткову 10-ку розробники пропустили.
Символ розкиду – фішка з чарівною індійкою, завдяки певним комбінаціям з якою можна підвищити свою загальну ставку до 100-та разів.
Функція бонусного символу дісталася “вождеві”.
Диким є символ “коня”, який допоможе створити з неповної комбінації результативну. Ця фішка замінить усі ігрові символи, окрім розкиданого і бонусного.

Особливості бонусного раунду і ризикованої гри ігрового автомата Wild Spirit

Ігровий автомат Дикий Дух має гру на подвоєння. Закінчивши раунд з результативною комбінацією, гравець може подвоїти отриману виплату в ризик-грі. На ігровому столі з’являться 5 карт. Одну відкриту роздають для автомата, 4 закриті – для гравця. Щоб примножити виграш, користувачеві необхідно перевершити дилера, тобто відкрити старшу за номіналом карту. За одну ризик-гру можна зіграти на подвоєння до 5-ти разів.
Вихід символу “вождя” одночасно на 1-му і 5-му барабанах активує бонусную гру. Гравець може отримати в нагороду до 27-ми безкоштовних спінів з 8-ми кратним мультиплієром.
У бонусному раунді кількість безкоштовних сукань може бути поповнена 8-ма спінами завдяки появі “вождя” на тих же 1-му і 5-му барабанах. Ігрові автомати wild spirit безкоштовно доступні для ознайомлення гравцям новачкам.