Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат X – Men

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
x-men

Скріншоти ігрового автомата X-Men

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат X – Men

Ксавьер

Ксавьер

x2 4

x3 30

x4 300

x5 1500

Эрик Леншер

Эрик Леншер

x2 4

x3 30

x4 300

x5 1500

Логан

Логан

x3 15

x4 100

x5 400

Девушка Шельма

Девушка Шельма

x3 15

x4 100

x5 400

Ночной змей

Ночной змей

x3 10

x4 70

x5 250

Рэйвен Даркхолм

Рэйвен Даркхолм

x3 10

x4 70

x5 250

Шторм

Шторм

x3 8

x4 50

x5 150

Хэнк

Хэнк

x3 8

x4 50

x5 150

Циклоп

Циклоп

x3 5

x4 30

x5 100

Кейн Марко

Кейн Марко

x3 5

x4 30

x5 100

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Люди Ікс – це всесвітньо відома екранізація коміксів від студії Marvel Comics, яка славиться створенням історій, приречених на успіх. Надихнувшись неймовірною популярністю довгограючої саги про пригоди мутантів-супергероїв, програмісти з Playtech вирішили не залишатися осторонь і оживити Росомаху, Професора Ікс, Циклопа і багатьох інших у видовищному ігровому автоматі X – Men.
Слід зауважити, що гра видалася на славу, адже вона поєднує в собі неймовірні надздібності героїв і високі коефіцієнти виплат, так що автомат був приречений на успіх подібно до своїх прародителів-фільмів від XX Century Fox.

Опис ігрового автомата X – Men

Основна гра проходить стандартно на 5 барабанах з 25 лініями для виплат. Але вона відрізняється опцією зупинки барабанів, інноваційною опцією X, нестандартною бонусной грою і можливістю зірвати прогресивний джекпот від Marvel. Граючи по максимальній ставці гри в 250 кредитів, Ви маєте відмінний шанс зірвати джек-пот гри 10 000 кредитів, якщо зберете в лінію 5 символів Wild. Символ розкиду X – Men, з’являючись на барабанах більше 1 разу, значно збільшить Ваші ставки (до 200 ставок за 5 Scatter- символів).
Безкоштовний онлайн ігровий автомат X – men з фантастичними символами створює комбінації в стилі марвел.
Цікавою особливістю ігрового автомата X – Men являється ексклюзивна опція X – Feauture, аналогів якої немає ні в одному іншому слоті. Вона активується, якщо символи із зображеннями людей Ікс випадають на барабанах у вигляді букви Х. Якщо Вам повезло побачити цю картину – то Ваш виграш збільшиться в 5 разів і додасться до спільного рахунку.

Бонусна гра ігрового автомата Люди Ікс

Бонус-гра слота також нестандартна і дуже захоплююча. Вона проходить в двох режимах – лиходіїв і героїв, і запускається після випадання 3 і більше Scatter- символів на моніторі. У бонусном режимі додаються 2 додаткових диких символа – Професор Х, який відповідає за режим героїв, і Магнето, володарює над лиходіями. Початок бонус-гри проходить в режимі героїв і Ви отримуєте необмежене число безкоштовних обертань, поки на 3-му барабані не випаде Магнето. Про зміну режиму Вам підкаже і зміна кольору екрану з червоного на синій.
У режимі лиходіїв у Вас є 8 безкоштовних обертань, але ви можете знову потрапити під опіку Професора Х, якщо він з’явиться на 3-му барабані, знову змінивши режим гри. Таким чином, бонусні обертання можна вигравати практично нескінченно.

Джекпот ігрового автомата X – Men

Будь-яке обертання при будь-якій ставці може привести Вас в гру на джекпот від Playtech (Irish Luck, Desert Treasure, Captains treasure). Символи 4-х джек-потів приховані за межами сітки з 20 квадратів. Вам треба з’єднати 3 однакові символи підряд, відкриваючи по черзі осередки. Якщо встигнете зробити це швидко, то відповідний джек-пот солідно прикрасить Ваш поточний рахунок.
Незвичайні рішення, нетрадиційний підхід до геймплею і високі коефіцієнти виплат в ігровому автоматі X – Men, роблять його надзвичайно популярним серед любителів онлайн-закладів. Познайомившись ближче з неймовірними здібностями і особливостями людей Ікс, Ви зможете вправно заробляти собі неймовірні виграші, адже Ви сюди прийшли саме за цим. Ігровий автомат люди ікс доступний у безкоштовному режимі.