Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Xtra Hot

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
xtra-hot

Скріншоти ігрового автомата Xtra Hot

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Xtra Hot

Классический Х

Классический Х

x3 5

x4 20

x5 100

Оранжевый апельсин

Оранжевый апельсин

x3 20

x4 50

x5 200

Вишни

Вишни

x2 5

x3 20

x4 50

x5 200

Кислый лимончик

Кислый лимончик

x3 20

x4 50

x5 200

Сливка

Сливка

x3 20

x4 50

x5 200

Звездочка

Звездочка

x3 10

x4 50

x5 250

БАР

БАР

x3 50

x4 400

x5 1000

Семёрка

Семёрка

x3 100

x4 1000

x5 5000

Фруктові автомати дуже популярні у наш час. Більшість досвідчених учасників віддають свою перевагу саме цим слотам. Яскравим представником такої гри є ігрові автомати Екстра Хот. Це представник фруктової тематики, дуже простої у використанні і досить якісний. Як правило, класичні автомати мають просте управління, що радує гравця і якісну графіку. На цьому усі плюси не закінчуються, головні з них зосереджені на особливостях процесу ведення розіграшів. Компанія Gaminator випускає дуже якісні апарати, один з них – це якраз ігровий автомат Xtra Hot. Цей слот має своєрідну тематику, сподобається багатьом.

Опис ігрового автомата Extra Hot

Відкривши ігровий автомат Екстра Гарячий, можна відразу зрозуміти тематику: оскільки це класичний автомат, то він має символи, пов’язані з темою гри і стандартні карткові. Усі вони непогано оплачуються, що також важливо. Вишні, вершки, апельсин, зірочка, усі ці атрибути можна зустріти, ще не почавши обертання барабанів.

Ігровий автомат Екстра Хот – це п’ятибарабанний слот, який має у своєму активі п’ять ігрових рядів. Для класичних апаратів досить не погані показники.

Для якісної і вдалої гри варто ознайомитися з управлінням і правилами. Насамперед гравцеві треба відвідати розділ paytable. У нім можна почерпнути всю інформацію про виплати і комбінації, які здатні приносити виграш. Також цей розділ дасть можливість пізнати ближче усю символіку. Приміром, можна побачити, що роль скаттера грає зірочка, яка зараховується в розкид, вона може складати виграшні комбінації в незалежності від місцерозташування на лініях. Також цей символ має певні виплати.

Як грати в ігровий автомата Екстра Хот

Ігрові автомати Екстра Гарячий пропонують декілька розділів для управління грою. Так, у вкладці bet гравець може зробити необхідну ставку, а клавіші і – для того, щоб додавати суму і зменшувати на одну одиницю. Для самої максимальної ставки є клавіша bet max. У розділі bet line гравець зможе виставити необхідну кількість ігрових рядів. Для успішнішої гри рекомендується задіяти якомога більше активних ліній. Тоді випадання виграшних комбінацій почастішає. А розділі more info гравець може дізнатися детальну інформацію про бонуси, які є присутніми в ігровому автоматі Xtra Hot.

Якщо ж говорити про бонуси, то відразу необхідно сказати, що в процесі гри користувач зможе отримати абсолютно безкоштовні прокруты, за які платитиме сам же слот. Шанси для виграшу в цьому апараті дуже великі і можливостей у користувачів предостатньо. Слід зазначити, що слот має два варіанти запуску барабанів. Перший з них – ручний. Він запускається натисненням кнопки spin. Для новачків цей варіант краще всього. Для досвідченіших користувачів є автоматичний варіант запуску. Він робиться при натисненні кнопки autoplay.

Любителі гострих відчуттів можуть випробувати удачу в ризикованому раунді, де їм належить вгадати колір карти. У разі успіху виграш подвоїться, невдачі – повністю згорить.

Ігровий автомат Extra Hot мають велику популярність серед користувачів. Це, безумовно, завдяки якісній роботі розробників, які постаралися і створили прекрасну графіку і панель управління. Граючи в ігрові автомати Екстра Хот, учасник не пошкодує.