Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Incinerator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
incinerator

Скріншоти ігрового автомата Incinerator

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Incinerator

Телекуб

Телекуб

x1 Wild

Капсула

Капсула

x3 3

x4 20

x5 50

Фиолетовая гайка

Фиолетовая гайка

x3 3

x4 20

x5 60

Желтая трапеция

Желтая трапеция

x3 4

x4 25

x5 70

Желтая пирамида

Желтая пирамида

x3 5

x4 30

x5 80

Печь

Печь

x3 6

x4 40

x5 100

Синее колесо

Синее колесо

x3 7

x4 75

x5 200

Компанія Yggdrasil уміє дивувати своїх прихильників оригінальною тематикою ігрових автоматів. Її черговий успішний відеослот називається Incinerator . У перекладі це слово означає сміттєспалювальна піч, і згідно з сюжетом, гравець потрапить в космічний простір і почне очищати його від забруднень. Така робота не викличе у нього труднощів, адже вона супроводжується захоплюючими ігровими опціями, а ще буде нагороджена чудовими призами.
Оформлення ігрового автомата відрізняється високою якістю і повністю відповідає його тематиці. Ігрова локація представлена футуристичним видом космічного заводу, де кожна деталь детально промальовувала. Така картина є фоном для ігрового поля автомата, що займає центральну частину дисплея.

Безкоштовно грати на автоматі Incinerator

Воно виконане у вигляді сталевої панелі з множиною елементів, а також прикрашено логотипом ігрового автомата. У його структуру входить 5 барабанів і 20 активних ліній. Цю кількість змінити не можна, оскільки воно виставлене за умовчанням. Управління іншими ігровими показниками здійснюється за допомогою навігаційної панелі, що як завжди, знаходиться внизу екрану. Її дизайн також відповідає загальній стилістці ігрового автомата Incinerator . А полягає вона із стандартного набору кнопок, оформлених в чорних і золотих тонах.
Клавіші по центру допомагають запустити обертання в різних режимах. Доступний ручний, автоматичний режим або гра за максимальними показниками. Інші кнопки передбачені для зміни ігрових показників, а також призначених для користувача налаштувань. Праву частину панелі займають спеціальні вікна, в яких відображатимуться вибрані значення і розмір останнього виграшу. Не лише панель управління, але і ігрова символіка відповідає космічній тематиці автомата Incinerator .
Вона складається із зображень деталей різних кольорів і форм, що добре промальовували. Тут є гайки, різні механізми, колеса, трапеції і інші елементи. Усі вони є базовими символами, тому можуть дарувати призи в основних раундах. Для цього треба, щоб пара однакових зображень одночасно випала на одній ігровій лінії.

Виграші на автоматі Incinerator

Після цього символи зникнуть, а на їхньому місці з’являться нові, і обертання знову запустяться. Якщо ж вдалі спини повторяться тричі, деякі піктограми стануть дикими і стануть підміняти собою звичайні символи. Incinerator – ігровий автомат з оригінальним сюжетом, хорошим набором опцій і відмінною графікою.