Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Jokerizer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
jokerizer

Скріншоти ігрового автомата Jokerizer

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Jokerizer

Джокер

Джокер

x1 Wild

Лимон

Лимон

x3 20

x4 40

x5 100

Вишни

Вишни

x3 20

x4 40

x5 100

Виноград

Виноград

x3 20

x4 60

x5 120

Колокол

Колокол

x3 40

x4 60

x5 160

Звезда

Звезда

x3 60

x4 100

x5 400

Семерка

Семерка

x3 60

x4 100

x5 400

У Jokerizer не варто шукати якої-небудь пригоди, оскільки обертання просто зав’язані на появі веселих фруктів, які обдарують великим ігровими бонусами. Компанія Yggdrasil представила цей ігровий автомат в максимально оригінальній формі, тому ці елементи з’являються, неначе, на тлі розважальних установ. У слоті приковує до себе не лише картинка, але також великі ігрові виплати.

Гра на автоматі Jokerizer

Виробники в ігровому автоматі пропрацювали відмінно картинку, оскільки вирішили не просто деталізувати усі елементи, а забарвити все в яскраві колірні відтінки, тому кожен знак настільки сильно до себе приковує. У Jokerizer є не лише веселі фрукти, але також можна зустріти зірки і навіть дзвоник. У ігровому автоматі практично усі ілюстрації світяться. У Jokerizer для того, щоб екран запалився максимально, постійно активуватимуться спецефекти, а також є звукові вставки.
Jokerizer відкриває 5 барабанів і 10 ігрових ліній.
Налаштування ігрового автомата знаходяться в нижній частині екрану. Для отримання виграшу доведеться вказати суму ставки за допомогою coin value. Завдяки тому, що усі ігрові лінії є активними, виграш виявиться дійсно максимальним. Тільки, якщо гравець готовий до дійсно азартної гри, доведеться активувати опцію max bet. Велика клавіша служить для запуску усіх обертань. Для того, щоб була можливість не думати про запуск спінів, є режим autoplay.
Info служить великою довідкою для тих, хто хоче розібратися з усіма опціями в ігровому автоматі.
Виграш в ігровому автоматі подвоюватися не буде, оскільки виключається ризик-гра.

Виграш на автоматі Jokerizer

Подібні слоти дуже рідко радують якими-небудь спеціальними функціями, так що цього разу теж можна забути про додаткові спеціальні знаки. Є тільки joker, але він випадає не постійно, а тільки дарує збільшення всього в 2 рази, але для цього треба, щоб на ігровому полі була успішна комбінація, і тоді користувач, по суті, потрапить в тур на подвоєння, і поставить на кін свій поточний рахунок, щоб спробувати його помножити на 2. Іншу частину ігрового часу доведеться просто збирати виграшні комбінації.
Jokerizer відкриває просту гру, але при цьому є несподівані ігрові сюрпризи. Усі опції розкриваються у безкоштовному режимі, і при цьому він відкриє відсоток віддачі, що говорить про те, що постійно накопичуються ігрові виплати на поточному рахунку.