Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Juice and Fruits

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
juice-and-fruits

Скріншоти ігрового автомата Juice and fruits

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Juice and Fruits

Слива

Слива

x3 100

x4 250

x5 1000

Апельсин

Апельсин

x3 100

x4 250

x5 1000

Лимон

Лимон

x3 100

x4 250

x5 1000

Вишни

Вишни

x3 100

x4 250

x5 1000

Арбуз

Арбуз

x3 250

x4 1000

x5 2500

Виноград

Виноград

x3 250

x4 1000

x5 2500

Семерка

Семерка

x3 500

x4 5000

x5 25000

Саме по назві Juice and Fruits гравець може здогадатися, що упродовж ігрового процесу веселі фрукти зможуть подарувати дійсно смачний сік, який приведе до накопичення великих ігрових бонусів. Компанія Playson виступила творцем ігрового автомата, і при цьому сюжетній лінії не намічається, та зате звична гра з улюбленою тематикою допоможе гравцеві відмінно провести час.

Гра на автоматі Juice and Fruits

У ігровому автоматі неможливо зосередити погляд на чомусь одному, оскільки виробники дійсно використали багато яскравих колірних відтінків. Juice and Fruits розкриває багато технічних характеристик, що дозволяє багатьом елементам запускати анімації. У ігровому автоматі обертання проходять ще веселіше, якщо запустити звуковий ряд. У Juice and Fruits видно навіть невеликі скляночки, куди доведеться наливати той самий соковитий напій, зроблений з приємних фруктів. Навіть ігрові лінії оформлені оригінально.
Juice and Fruits гарантує 5 барабанів і 10 ігрових ліній.
Опцій в ігровому автоматі досить багато, але усі вони максимально прості, так що вивчати інші ігрові правила не доведеться, щоб настроїти навігацію. За допомогою coin value відкриється перспектива дістати розкид ставки. Якщо скористатися опцією max bet, то усі ігрові показники перекладуться на високий рівень. Вже по структурі можна здогадатися, що усі ігрові лінії братимуть участь в утворенні виграшних комбінацій. Як тільки запускається клавіша spin, відбувається перехід на підконтрольний режим.
Завдяки autoplay є можливість забути про можливий запуск спінів. Info розкриє все, що повинен знати геймер про усі можливості ігрового автомата.

Функціонал на автоматі Juice and Fruits

Виробники в ігровому автоматі вирішили зробити дійсно стандартний ігровий процес, так що варто звернути увагу на тур на подвоєння, оскільки саме він відкривається після отримання виграшу. Поточний рахунок доведеться поставити на кін, щоб спробувати відгадати, яке саме забарвлення може мати гральна карта. Всього належить вибирати з двох варіантів, але відповідь може виявитися невірною, так що є перспектива втратити всього. Після того, як геймер вирішить точно назвати масть гральної карти, його ігрові бонуси множитимуться на 4.
Є перспектива зіграти в цей раунд ще раз. Ігровий процес проходитиме в спокійному режимі, оскільки ігрове поле не дарує спеціальних функцій.