Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Jungle Books

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
jungle-books

Скріншоти ігрового автомата Jungle books

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Jungle Books

Пантера

Пантера

x1 Bonus

Тигр

Тигр

x1 Bonus

Маугли

Маугли

x1 Bonus

Каа

Каа

x1 Bonus

Балу

Балу

x1 Wild

Wild

Wild

x1 Wild

Черва

Черва

x3 3

x4 10

x5 25

Пика

Пика

x3 3

x4 10

x5 25

Треф

Треф

x3 3

x4 10

x5 25

Бубна

Бубна

x3 3

x4 10

x5 25

Папая

Папая

x3 9

x4 20

x5 40

Малина

Малина

x3 12

x4 25

x5 50

Авокадо

Авокадо

x3 15

x4 30

x5 60

Инжир

Инжир

x3 20

x4 40

x5 80

Черника

Черника

x3 25

x4 50

x5 100

Груша

Груша

x3 50

x4 100

x5 300

Історія про хлопчика, вихованого в джунглях, користується великою популярністю. Сюжет про Маугли тепер втілений в різних фільмах і мультиках. Компанія Yggdrasil вирішила використати цей сюжет і для свого ігрового автомата. Ігровий слот має таку ж назву Jungle Books, яка переводиться як Книга джунглів. Він дозволить геймерам знову зустрітися з відомими з дитинства героями, які проведуть для нього екскурсію по джунглях і допоможуть виграти відмінні нагороди.

Опис ігрового автомата Jungle Books

Ігровий автомат наділений якісним дизайном, що відповідає його тематиці. Після запуску ігрового слота учасник побачить перед собою древній храм, який увитий зеленими гілками. Ця картина якісно промальовувала і виглядає яскраво. При її зображенні творець використав сучасну анімацію. Тому на екрані гравець також побачить головного героя. Маугли розмістився зліва від ігрового поля. Під час ігрового процесу він рухатиметься і веселитиме гравця.
Центральне місце на екрані автомата Jungle Books займають його ігрові поля. Їх в автоматі 5. Кожне з них представляє певний персонаж, і усі вони знаходяться в 3 блоках. У полях використовується різна кількість ігрових ліній. Так, локації, за яких відповідає Балу, Шерхан і Маугли, мають по 58 ліній для виплат. А Каа і Багира пропонують вже 68 ліній для гри. Кількість ігрових ліній виставлена за умовчанням, тому вони завжди активні.
В якості призової символіки в автоматі використовуються тематичні зображення, а також стандартний набір карткових номіналів. Тому на ігровому полі геймер зустріне екзотичні фрукти і карткові масті, схожі на кристали в кам’яному ограновуванні. Усі ці знаки базові, а тому приносять призи в основних раундах. Отримати нагороду можна, якщо побудувати комбінацію з декількох ідентичних зображень. Вони повинні випасти поруч один з одним, стартуючи на крайньому осередку ліворуч.
Для управління ігровим процесом в автоматі Jungle Books є набір функціональних клавіш в нижній частині екрану. Ліворуч є різноколірні кнопки, за допомогою яких міняються ігрові показники і призначені для користувача налаштування. По центру розміщені клавіші для запуску ігрових спінів в різних режимах. Доступний ручний режим гри, автоматичні запуски або по максимальних ставках.

Опис бонусів ігрового автомата Jungle Books

У ігровому автоматі використовується цілий набір бонусів. Більше призів приносять і особливі символи. Так, вайлд, зображений книгою, підміняє собою базові зображення. Ще в кожній локації він дістає додаткові можливості. Він може перейти на інші осередки, розширитися на увесь барабан або принести множники. Символ з грушами в локації з Багирой може стати додатковим вайлдом.
На локації з Маугли на двох крайніх барабанах знаки завжди синхронізовані. Ігрове поле зі змією припускає, що усі виграшні комбінації формуються в обидві сторони. А вайлды при цьому збільшують усі нагороди втричі. Тигр припускає, що дикі знаки йдуть стеками. У разі перемоги в цьому полі активується респин. При цьому усі піктограми захолонуть на своїх осередках. На локації з пантерою усі призові ланцюжки оплачуються з множниками від х2 до х5. На полі з ведмедем один випадково вибраний знак йде стеками.
Виникнення вулика активує призовий раунд, в якому можна отримати нагороду за правильно вибрані стільники.