Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Kamchatka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
kamchatka

Скріншоти ігрового автомата Kamchatka

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Kamchatka

Карточный валет

Карточный валет

x3 3

x4 10

x5 60

Карточная дама

Карточная дама

x3 3

x4 10

x5 60

Король

Король

x3 5

x4 15

x5 80

Карточный туз

Карточный туз

x3 5

x4 15

x5 80

Лосось

Лосось

x3 7

x4 20

x5 100

Лисица

Лисица

x3 7

x4 20

x5 100

Лось из тайги

Лось из тайги

x3 15

x4 40

x5 200

Северная рыбина

Северная рыбина

x3 20

x4 50

x5 300

Желтоклювый орёл

Желтоклювый орёл

x3 30

x4 60

x5 350

Извергающаяся лава

Извергающаяся лава

x3 50

x4 80

x5 400

Волк на голубом фоне

Волк на голубом фоне

x1 Wild

x3 60

x4 100

x5 500

Неймовірна подорож по території півострова Камчатка, розташованого в північно-східній частині Євразії, і що відрізняється найкрасивішою природою, чекає тих, хто цінує якісний дизайн і динамічну гру. У захоплюючому ігровому автоматі Kamchatka компанія Endorphina розгортає перед гравцями прекрасні картини, що демонструють унікальну флору і фауну дивовижного краю.

Гра на автоматі Kamchatka

Ігрове поле автомата Kamchatka, що складається з 5 барабанів, візуально не позначене строгими рамками, розташовується на тлі чудового пейзажу, затягнутого серпанком. Виплатні лінії не передбачені, замість них є 243 способи формування виграшних композицій. На символах автомата автори зображували представників флори, характерних для півострова, – лисицю, лося, вовка, белоплечего орлана, цікаву червону рибину нерку, присутні карткові номінали прикрашені апетитною брусницею, голубикою, костяницею.
Відомо, що одна з головних пам’яток Камчатки – вулкани, тому на скаттере грізно пашить жаром вулкан, а на вайлде красується камчатський бурий ведмідь. Є і бонусный елемент, ілюстрований гейзером.

Функціонал на автоматі Kamchatka

Для того, щоб виграти приз, користувач повинен наслідувати правила автомата, детально описані в таблиці виплат, а саме – збирати 3-5 ідентичних елементу з базового набору на суміжних барабанах, починаючи від лівого краю. Усі спеціальні символи теж приносять виплати, але якщо вайлд і бонус – за загальними правилами, то скаттер, що має найвищі коефіцієнти, може випадати рандомно, головне, щоб в кількості не менше 3 штук.
Вайлд наділений здатністю замінювати рядові картинки, допомагаючи тим самим утворенню призових ланцюжків. 3-5 скаттеров ініціюють 15 фри-спинов, виграші в яких оцінюються удвічі.

Бонус на автоматі Kamchatka

Випадання одночасно в крайніх вертикалях автомата бонусів надає гравцеві право на призовий раунд, де можна заробити дуже солідну винагороду, реалізовуючи 5 спроб вибрати гейзер.
Для повного щастя автомат Kamchatka наділений риск-игрой, правила якою цілком тривіальні – гемблеру належить вибирати карту, яка повинна виявитися старше за карту віртуального суперника.
Відмінний виразний дизайн ігрового автомата Kamchatka укупі з повноцінним набором спеціальних символів, активно сприяючих удачі, напевно буду високо оцінені гравцями з будь-яким досвідом.