Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Legend of the Golden Monkey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
legend-of-the-golden-monkey

Скріншоти ігрового автомата Legend of the golden monkey

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Legend of the Golden Monkey

Бубна

Бубна

x3 3

x4 10

x5 40

Черва

Черва

x3 3

x4 16

x5 50

Пика

Пика

x3 3

x4 14

x5 50

Треф

Треф

x3 3

x4 14

x5 50

Диадема

Диадема

x3 5

x4 30

x5 80

Бутылка

Бутылка

x3 6

x4 30

x5 100

Свиток

Свиток

x3 7

x4 40

x5 125

Щит

Щит

x3 7

x4 40

x5 125

Серебро

Серебро

x3 10

x4 60

x5 200

Чаша Дракона

Чаша Дракона

x3 12

x4 75

x5 250

Медальон

Медальон

x1 FreeSpins

x3 FS

x4 FS+1000

x5 FS+5000

Сундук

Сундук

x1 1000 | FS

Для усіх любителів таємниць і загадок компанія Yggdrasil підготувала атмосферний відеослот під назвою Legend of the Golden Monkey . У нім творці уявили таємничу легенду про міфічну мавпочку. Вона може виконувати бажання гравця, тому допоможе йому отримати задоволення від захоплюючих ігрових опцій, а ще отримати за це приємні призи. Ігровий автомат наділений якісною і сучасною графікою. Локація, на якій відбуватимуться ігрові події, виконана у вигляді пейзажу з древньою будовою.
Цей храм з красивими колонами розташувався на тлі блакитного неба. Уся ця картина виглядає яскраво і барвисто.

Гра на апараті Legend of the Golden Monkey

Ігрове поле слота Legend of the Golden Monkey займає центральну частину дисплея. Його структура являє собою 5 ігрових барабанів. Відсутність активних ліній, по яких повинен вестися ігровий процес, творці успішно компенсували пропонованими 243 способами для формування виграшних послідовностей. Така кількість варіантів істотно збільшує шанси на успіх.

Функціонал на апараті Legend of the Golden Monkey

Управління ігровим автоматом не викличе утруднень навіть у початкуючих гравців. Для цього передбачена зручна у використанні навігаційна панель, розташована внизу ігрового екрану. Вона відповідає загальній стилістиці автомата, складається з простих і інтуїтивно зрозумілих клавіш. Половина з них допомагає змінити ігрові показники, а також виставити призначені для користувача налаштування. Іншими запускаються ігрові обертання. Для запусків в різних режимах є 3 клавіші по центру.
Ними можна активувати ручні спини, автоматичні або почати гру за максимальними показниками. Зручним є і те, що геймер завжди може ознайомитися зі своїм останнім виграшем і вибраними значеннями в спеціальних вікнах. Ігровий процес в автоматі Legend of the Golden Monkey вестиметься за допомогою призової символіки, функції якої виконують тематичні зображення. Це чаша, сувій, пляшка, горщик з сріблом. Ще є декілька карткових номіналів, що відповідають стилістиці відеослота.
Учасник отримає виграш, якщо декілька однакових піктограм зберуться у безперервний ланцюжок. Особливих символів в автоматі 2. Вайлд підміняє звичайні символи, а скаттер запускає раунди фри-спинов. Також в слоті доступна бонусная опція, рандомно, що запускається, і що приносить хороші призи. Відеослот Legend of the Golden Monkey має якісну графіку і захоплюючі ігрові пропозиції.