Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Lucky Lands

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
lucky-lands

Компанія Endorphina звернулася до безпрограшної тематики, із задоволенням що приймається усіма любителями гострих відчуттів. Динамічний і видовищний ігровий автомат Lucky Lands пропонує подорож в чарівний світ ірландських казок, повний значущих талісманів і приємних сюрпризів.

Безкоштовна гра на автоматі Lucky Lands

Відступивши від традицій, творці автомата Lucky Lands на роль основного персонажа призначили не звичного лепрекона, що ховає свій клад на краю веселки, а його витончену подружку, яка, схоже, має те ж хобі, – обожнює золоті монети. Символи автомата, виконані у барвистій реалістичній манері, демонструють атрибути везіння, що обіцяють гравцеві небувалі виграші, – є тут і підкова, і дивовижна чотирилиста конюшина, і монети із зображенням жолудя.
Сама гламурна лепреконша виконує функції вайлда, а скаттером служить картинка з жаданим золотим кладом. Молодшими символами автомата виступають карткові номінали. Обертанню підлягають 5 барабанів з тим, що додається до них 25 ігровими лініями, кількість яких можна міняти.
Призові комбінації в автоматі Lucky Lands збирати абсолютно нескладно – необхідно на активній лінії збудувати декілька однакових рядовых елементів з обов’язковою точкою відліку в першому барабані ліворуч. Таких символів повинно бути не менше 2 або 3 (залежно від виду – це вказано в таблиці виплат).
Найвищі коефіцієнти – у вайлда, його композиції формуються за загальними правилами, а сам дикий символ може замінювати будь-яку картинку, окрім скаттера, допомагаючи створенню вдалих поєднань іншим символам. У таких поєднаннях виграш подвоюється.

Бонуси на автоматі Lucky Lands

Будь-які 3 осередки автомата, зайняті скаттерами одночасно, надають користувачеві право на бонусную гру. Вона пропонується в 4 варіантах, вибрати можна будь-кому – 5 фри-спинов з коефіцієнтом Х10, 10 – з Х5, 15 – з Х3 або 20 – з Х2.
Для найвідчайдушніших пропонується ризик-раунд, в якому слід вибирати карту старше вже відкритою, причому в колоді гравця, на відміну від колоди його віртуального суперника, є присутнім джокер.
Ігровий автомат Lucky Lands не відрізняється оригінальністю, але забавний сюжет, барвистий дизайн, щедрі спецсимволи і бонусная гра в асортименті дають гемблерам можливість приємно провести час.