Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Lucky Pirates

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
lucky-pirates

Скріншоти ігрового автомата Lucky pirates

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Lucky Pirates

Апельсин

Апельсин

x2 50

x3 250

x4 1000

Арбуз

Арбуз

x2 100

x3 500

x4 2500

Лимон

Лимон

x2 25

x3 100

x4 500

Монета

Монета

x1 Wild

Слива

Слива

x2 50

x3 250

x4 1000

Вишни

Вишни

x2 25

x3 100

x4 500

Ягоды

Ягоды

x2 100

x3 500

x4 2500

Звезда

Звезда

x1 Scatter

x2 90

x3 225

x4 900

x5 4500

Попугай

Попугай

x3 250

x4 2500

x5 25000

Такі персонажі, як пірати, оспівані у багатьох літературних творах. Відважні джентльмени удачі тепер стали і героями ігрових автоматів. Їх образи утілила компанія Playson у своєму слоті під назвою Lucky Pirates . У нім роль піратів виконають смішні фрукти. Таке незвичайне поєднання піратської і класичної тематик не залишать байдужим жодного гравця.

Гра на автоматі Lucky Pirates

Запустивши ігровий автомат, геймер прилучиться до групи цих забавних героїв і відправиться з ними в захоплюючу подорож. Почнеться воно на палубі корабля, за яким розкинулося блакитне море. У центрі цієї картини розташувалося ігрове поле автомата. Воно поміщене у своєрідну раму, з боків оснащену факелами і вірьовками. Вище красується логотип ігрового відеослота, розташований на дерев’яній табличці.
Структура ігрового поля є 5 барабанами і 9 активними лініями. За роботу останніх під час ігрового процесу відповідають різноколірні цифри, що знаходяться на стовпах з боків від поля.
Для комфортної гри в автоматі Lucky Pirates виробник підготував зручну панель управління. Вона поміщена в нижню частину ігрового дисплея. Її кнопки оформлені різними кольорами і розташовані на дерев’яній палубі корабля. Поряд з ними можна побачити штурвал і гармату. Частина клавіш відповідає за регулювання ігрових показників, іншими робиться запуск обертань в різних режимах. У якому з них грати, учасник вибирає сам: ручному, автоматичному або вибрати гру за максимальними показниками.
Показники, що міняються під час ігрового процесу, відразу ж висвічуватимуться в спеціальних вікнах, що дуже зручно.

Виграші на автоматі Lucky Pirates

В якості призової символіки в ігровому автоматі Lucky Pirates виступають фрукти в одязі піратів. Усі вони наділені анімацією, тому при формуванні виграшних послідовностей приходять в рух і починають розважати геймера. Щоб подарувати йому приз, декілька однакових знаків вишикуються на одній ігровій лінії поруч один з одним. Побудована ними комбінація повинна стартувати на крайньому барабані ліворуч.
Більше призів подарують додаткові опції автомата. Одна з них запускається після кожного вдалого спіна, пропонує пробувати удачу і подвоїти нагороду. Дикий знак підмінити собою базові зображення і створює більше вдалих послідовностей. Скаттер стане приносити виграші, незалежно від свого положення на ігровому полі.