Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Lucky reels

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
lucky-reels

Скріншоти ігрового автомата Lucky reels

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Lucky reels

7

7

x3 10

Any Bar

Any Bar

x3 4

Bar

Bar

x3 25

2 Bar

2 Bar

x3 50

3 Bar

3 Bar

x3 100

Blank

Blank

x3 1

Double Jackpot

Double Jackpot

x3 5000

Класичні ігрові автомати, в яких як символіка використовуються зображення фруктів, завоювали свою популярність досить давно. Спочатку вони були представлені в якості реальних слот-машин, а пізніше з’явилися і у віртуальному просторі. Багато гравців вибирають саме це моделі за їх просту структуру і можливість виграти хороші призи. Саме тому багато виробників присвячують свої ігрові слоти цій тематиці. Так зробила і компанія Playson, випустивши відеослот під назвою Lucky Reels .

Гра на автоматі Lucky Reels

І перше, що може нагадати учасникам про старі ігрові апарати, – це оформлення автомата. Дизайн відеослота досить лаконічний, виконаний в стриманих сріблястих і зелених відтінках. Така картина є фоном для ігрового поля, розташованого в центральній частині дисплея. Воно поміщене в раму з сяючих лампочок, прикрашено зеленими зірками і словами логотипу Lucky Reels . Структура цього поля теж класична, складається з 3 ігрових барабанів і 5 активних ліній. З двох сторін від них знаходяться 2 вертикальні ряди з цифрами різних кольорів.
Вони відповідатимуть за роботу цих ліній під час ігрового процесу.
Для управління ігровим автоматом передбачена спеціальна панель. Розташована вона в нижній частині ігрового екрану, складається із стандартного набору кнопок. Їх оформлення теж відповідає загальній стилістиці автомата. Кожна клавіша має чіткі позначення, що дозволить гравцям швидше зорієнтуватися з їх функціями. Деякі кнопки допомагають відрегулювати призначені для користувача налаштування, інші – виставити ігрові показники, треті, – запустити обертання. Для запусків передбачені декілька клавіш.
З їх допомогою активуються звичайні спини, автоматичні обертання або активація спінів за максимальними показниками.

Символіка на автоматі Lucky Reels

Символіка ігрового автомата Lucky Reels теж класична. Вона представлена декількома табличками з написом Панів і червоною сімкою, що приносить удачу. Щоб подарувати виграш, декілька ідентичних знаків повинні вишикуватися на одній ігровій лінії. Починатися побудована ними комбінація повинна на крайньому барабані ліворуч.
Після вдалих спінів в автоматі доступна ризик-гра, що допомагає значно збільшити приз. Також ігровий слот має в розпорядженні одне особливими символом. Це вайлд, і він здатний підміняти базові символи і створювати більше виграшних ланцюжків.
Lucky Reels – простий і лаконічний автомат з додатковими опціями.