Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Merry christmas

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
merry-christmas

Скріншоти ігрового автомата Merry christmas

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Merry christmas

Мешок

Мешок

x1 Scatter

x3 3

x4 10

x5 50

Игровой джек

Игровой джек

x3 5

x4 20

x5 100

Игровая дама

Игровая дама

x3 5

x4 20

x5 100

Карточный K

Карточный K

x3 5

x4 25

x5 200

Карточный A

Карточный A

x3 5

x4 25

x5 200

Олень

Олень

x3 10

x4 50

x5 500

Снеговик

Снеговик

x3 10

x4 50

x5 500

Санки

Санки

x2 2

x3 20

x4 100

x5 2000

Санта

Санта

x2 2

x3 20

x4 100

x5 2000

Шампанское

Шампанское

x1 Wild

x2 2

x3 20

x4 100

x5 2000

Різдвяні свята люблять багато. Але вони трапляються тільки раз в році і тривають не так вже і довго. Тому компанія Playson підготувала для усіх любителів ігрових автоматів чудовий подарунок. Її ігровий слот під назвою Merry Christmas дозволить насолодитися новорічною атмосферою, зустрітися з самим Санта Клаусом і отримати від нього чудові подарунки.
Для того, щоб відтворити відчуття казки, творці підготували барвисте оформлення ігрового автомата. Його ігрова локація зображена засніженим лісом. Тут, серед красунь-ялинок, можна побачити безліч хлопавок і іграшок. Ця картина добре і детально промальовувала, здатна підняти настрій усім гравцям. Вона також виконує функцію фону для ігрового поля автомата, що займає велику частину екрану. Воно також прикрашене ялиновими гілками і різними гірляндами.
Над ним красується логотип ігрового відеослота Merry Christmas, а з боків розміщується 2 ряди з цифрами. Усі вони відповідають за функціонування ігрових ліній в процесі гри. Їх в автоматі 21, а барабанів 5. Разом вони формують 3 ряди, на яких з’являтимуться призові знаки і створювати виграшні комбінації.

Гра на автоматі Merry Christmas

Панель управління в автоматі теж оформлена відповідно до його тематики. Вона складається з простих у використанні клавіш, виконаних в різних відтінках. Деякі з них представлені у вигляді подарункових коробок, інші просто прикрашені новорічними іграшками. Половина кнопок передбачена для регулювання ігрових показників, інша половина допомагає запускати обертання. Гравцеві доступні декілька режимів гри : ручні запуски ігрових обертань, автоматичні або гра за максимальними показниками.
Вибрані значення відображатимуться на кубиках льоду, розташованих поряд з основними кнопками.

Символіка на автоматі Merry Christmas

В якості ігрової символіки в автоматі Merry Christmas виступають зображення, що відповідають його сюжету. Це сам Санта з подарунками, олень, санчата, сніговик. Ще є набір традиційних карткових номіналів, оформлених в загальній стилістиці. Щоб подарувати приз, декілька таких символів повинне побудувати безперервний ланцюжок.
Додаткові нагороди подарують символи з розширеними можливостями. Дикий підмінятиме собою базові знаки і будувати більше вдалих комбінацій, скаттер активує раунд з 15 фри-спинов з додатковими можливостями.
Merry Christmas – ігровий автомат, який подарує гравцеві святкову атмосферу, цікаві опції і чудові призи.