Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Monster Lab

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
monster-lab

Скріншоти ігрового автомата Monster Lab

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Monster Lab

Червь

Червь

x3 5

x4 20

x5 50

Монстр-слон

Монстр-слон

x3 5

x4 20

x5 50

Монстр-птица

Монстр-птица

x3 10

x4 30

x5 100

Клякса

Клякса

x3 10

x4 40

x5 150

Габон

Габон

x3 20

x4 50

x5 300

Весельчак

Весельчак

x3 30

x4 100

x5 500

Единорог

Единорог

x3 40

x4 250

x5 1000

Синий глаз

Синий глаз

x3 50

x4 500

x5 2000

Ігровий автомат Monster Lab

Компанія Ивоплей цього разу вирішила перенести користувача в лабораторію чокнутого професора Monster Lab, у якого не вдався його експеримент. Тепер доведеться разом з ним розгрібати наслідки на ігровому автоматі. Гравець зустріне таку величезну кількість бонусных турів, що можна сміливо називати цю модель прибутковою.

Гра на автоматі Monster Lab

Знайомство з ігровим автоматом розпочинається зі вступного ролика, де розповідається це жахлива історія і показується, чим саме займався учений. Графіка тривимірна і сучасна. Monster Lab має різноманітний музичний ряд, що міняється кілька разів. Розробник відомий своєю розробленістю анімаційних вставок, тому не лише кожен спін на ігровому автоматі їх приноситиме, але і на початковому екрані багато анімаційних елементів.  Ігрове поле – сукупність колб, де символи виступають піддослідним матеріалом, а сам професор обертає барабани на Monster Lab. При переході на інші локації, мінятиметься колірна гамма, і навіть деякі знаки. Фриспины на автоматі Monster Lab

Monster Lab припускає 5 барабанів і 20 ігрових ліній.Перед безпосереднім знайомством з ігровим процесом, необхідно вивчити панель управління ігрового автомата. Запуск обертань – start. Окрім звичайного режиму, є ще автоматичний – autoplay. Варто вказати розмір ставки – bet per line, а також активувати бажану кількість ігрових ліній – lines. Усі показники виставляються на максимальний рівень завдяки одному натисненню на max bet. Щоб бути в курсі усіх правил Monster Lab, треба перейти в розділ paytable.

Ігровий автомат має тур на подвоєння, де можна подвоїти свій виграш. Але тут не треба відгадувати колір карти або боротися з дилером, а треба просто вибрати, професор або монстр після експерименту стоятиме в колбі. Неправильна відповідь забере все, що до цього було отримано.

Бонуси на автоматі Monster Lab

Вайлд не просто стає на місце інших символів, що сприяє формуванню вдалих комбінацій, але ще і заповнює увесь барабан, і робить це дуже ефектно.

Червона молекула – скаттер: відкриває доступ у бонусный тур, де проводяться експерименти упродовж 15-25 безкоштовних обертань. Користувачеві треба тільки зібрати не менше 3 скаттеров на барабанах. Після чого вчинити вибір між декількома картами.

Зубаста істота – бонусный знак: відправляє в тематичний бонусный тур, де можна відчути себе ученим, що перетворюють самих тварин.

Monster Lab незрівнянно розкриває тематику.