Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Mystery Planet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
mystery-planet

Скріншоти ігрового автомата Mystery Planet

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Mystery Planet

Scatter

Scatter

x1 Scatter

Wild

Wild

x1 Wild

Карточная 10

Карточная 10

x3 3

x4 10

x5 50

Игровой джек

Игровой джек

x3 4

x4 20

x5 75

Дама из колоды карт

Дама из колоды карт

x3 5

x4 30

x5 100

Карточный K

Карточный K

x3 10

x4 40

x5 150

Карточный A

Карточный A

x3 15

x4 50

x5 300

Грозовая планета

Грозовая планета

x3 30

x4 200

x5 1000

Планета ветров

Планета ветров

x3 30

x4 200

x5 1000

Красная планета

Красная планета

x3 50

x4 500

x5 2000

Ігровий автомат Mystery Planet

Коли сталі доступні 3d редактори, що втілюють будь-яку графіку у фантастичну, то виробник Evoplay тут же створила ігровий автомат, присвячений нескінченним просторам космосу. Передати первозданність міжгалактичних земель, де правлять чотири стихій і не видно ознак живого існування, реалістично зміг ігровий слот Mystery planet. Заворожливе графічне подання ігрового автомата і його прекрасні бонусные раунди зібрали біля себе мільйони прихильників.

Гра на автоматі Mystery Planet

Відразу привертає увагу скрупульозна обробка заднього фону ігрового автомата, де геймер побачить кам’яний грунт, по периметру якої розмістилися клыкообразные гори, а в центрі повисло ігрове поле. Синьо-сіра колірна палітра, задіяна для заднього плану, є ідеальною підкладкою для помаранчевих, зелених і жовтих відтінків головних зображень. Тривимірна візуалізація вражає своєю фактурністю, а симфонічна музика додає розуміння масштабності того, що відбувається. На задньому плані постійно пролітають небесні тіла. у вигляді комет, а головні символи радують спецефектами. Три планети і карткові символи в прозорих сферах вибрані в ігровому автоматі головними знаками. Барабанів п’ять, а ліній двадцять в ігровому автоматі. Символи на автоматі Mystery Planet

З алгоритмами усіх дій в ігровому автоматі допоможе впоратися функціональна консоль. Перед гравцем стане мета відредагувати ставку кнопкою Bet per line, і потурбуватися про лінії Mystery planet кнопкою Line. Ігрові спини можуть бути реалізовані автоматично опцією Autoplay, а можуть постійно запускатися користувачем. Розібратися в усіх премудрощах ігрового автомата допоможе Paytable. Є варіант установки ставки на межу опцією Max bet.

Захоплюючий ризик тур пропонує визначитися з однією із стихий- вода або вогонь, і варіант відповіді, що співпав із запропонованим ігровим автоматом, стане пропуском до отримання подвійних нагород.

Виграші на автоматі Mystery Planet

Поєднань із спеціальних піктограм в ігровому автоматі чекати не варто. Участь вайлда в комбінації, приносить їй плюси, оскільки займається підміною бракуючого зображення, за що поєднання приносить виграші. Під час призової гри, що запускається трьома скаттерами, починають активуватися прогресуючі множники. Скаттером вибраний знак з відповідним написом, а фрі спінів нараховується 20 серій. Один з бонусных турів розкриває можливість вибрати декілька коштовних каменів.

Таємнича подорож на загадкову планету в ігровому слоті Mystery planet припаде до смаку багатьом гравцям.