Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Naughty Girls Cabaret

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
naughty-girls-cabaret

Скріншоти ігрового автомата Naughty Girls Cabaret

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Naughty Girls Cabaret

Scatter

Scatter

x1 Scatter

x3 100

Изумруд вайлд

Изумруд вайлд

x1 Wild

Изображение бонуса

Изображение бонуса

x1 Bonus

Символ 10 кабаре

Символ 10 кабаре

x3 5

x4 25

x5 100

Валет cabaret

Валет cabaret

x3 5

x4 25

x5 100

Карточная дама

Карточная дама

x3 5

x4 25

x5 100

K кабаре

K кабаре

x3 10

x4 50

x5 150

A кабаре

A кабаре

x3 10

x4 50

x5 150

Французская танцовщица

Французская танцовщица

x3 30

x4 120

x5 500

Американская танцвщица

Американская танцвщица

x3 40

x4 150

x5 750

Голубая танцовщица

Голубая танцовщица

x3 70

x4 300

x5 2000

Танцовщица фламенко

Танцовщица фламенко

x3 150

x4 800

x5 5000

Ігровий автомат Naughty Girls Cabaret

У Naughty Girls Cabaret персонажі готові влаштувати справжнє танцювальне шоу. Компанія Ивоплей випустила цей ігровий автомат. Ігровий процес припускає перелік спеціальних функцій, а також яскраву картинку. Гравець проводитиме обертання разом з красивими дівчатами, які допоможуть дістати максимальну кількість ігрових бонусів на поточний рахунок.

Грати на апараті Naughty Girls Cabaret

Картинка в ігровому автоматі припускає повноцінну локацію, і на екрані є багато барвистих ілюстрацій. У Naughty Girls Cabaret багато символів є анімованими, але при цьому навіть звичайні гральні карти виглядають тематично. У ігровому автоматі активується музичний супровід, що поєднує в собі декілька звукових вставок. У Naughty Girls Cabaret у верхній частині екрану знаходиться назва слота, а також різні інформаційні вставки. Слот припускає декілька локацій.  Анімаційні вставки активуються після отримання виграшних спінів. У слоті дається 5 барабанів і 9 ігрових ліній.

Навігаційна система в ігровому автоматі відповідає за виставляння усіх ігрових показників. Якщо натиснути на bet per line, то розкриється розкид ставки. При використанні lines в Naughty Girls Cabaret стане зрозуміло, скільки ігрових ліній бере участь у формуванні виграшних комбінацій. Функція max bet відкриває шлях до великого виграшу. Стандартний режим активується клавішею spin. Autoplay дозволяє перейти на автоматичні обертання.  У розділі info можна знайти опис усіх спеціальних функцій в ігровому автоматі, а також таблицю з ігровими коефіцієнтами, щоб стало зрозуміло, які символи приносять, які ігрові виплати. 

Символіка на апараті Naughty Girls Cabaret

При запуску туру на подвоєння в ігровому автоматі станеться зміна локації. За правилами гравцеві надається можливість відгадати колір запропонованої карти. На екрані з’явиться два варіанти відповіді, і тільки один з них виявиться вірним. Правильна відповідь дозволить помножити поточний рахунок на 2. Після невірного варіанту усі ігрові виплати обнуляться.

Виграшна комбінація виявиться доповненою, якщо на ігровому полі з’явиться вайлд.

Для відкриття кожного бонусного раунду потрібна комбінація із скаттерів. Перша гра припускає гру в колесо фортуни. Якщо активувати інший раунд, то почнеться серія з безкоштовних спінів, а також активується множник.

У Naughty Girls Cabaret ігровий процес стане проходити досить яскраво і результативно.