Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Nirvana

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
nirvana

Скріншоти ігрового автомата Nirvana

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Nirvana

Бубна

Бубна

x1 Wild

Бубна

Бубна

x3 5

x4 20

x5 50

Треф

Треф

x3 5

x4 20

x5 60

Пики

Пики

x3 6

x4 25

x5 70

Черви

Черви

x3 7

x4 25

x5 75

Птица

Птица

x3 20

x4 60

x5 150

Кролик

Кролик

x3 20

x4 70

x5 175

Змея

Змея

x3 25

x4 80

x5 200

Жарптица

Жарптица

x3 30

x4 100

x5 250

Free Spin

Free Spin

x3 10FS

x4 10FS+1000

x5 10FS+5000

Компанія Yggdrasil змогла вже у котрий раз здивувати своїх прихильників, випустивши оригінальний ігровий автомат під назвою Nirvana . Відкривши цей слот, учасник зможе переміститися в дивовижне місце, де немає метушні і страждання. Тут він знайде гармонію, насолодиться захоплюючим ігровим процесом і досягне нірвани. А приємним бонусом стануть чудові призи, передбачені за вдалі завершення раундів. Оформлення відеослота повністю відповідає його тематиці.
Ігрова локація зображена невеликою вуличкою східного містечка, де можна розглянути безліч маленьких будиночків і красивих древніх будов. Така картина поміщена в золоту раму і служить фоном для ігрового поля.

Гра на апараті Nirvana

Воно має стандартну для усіх ігрових автоматів цього виробника структуру, що являє собою 5 барабанів і 20 активних ліній. Усі вони активні за умовчанням, тому змінити цю кількість під час ігрового процесу у геймера не вийде. Але для регулювання інших показників передбачена спеціальна панель. У автоматі Nirvana вона традиційно розташовується в нижній частині ігрового дисплея, оформлена в загальній стилістиці відеослота.
Її клавішами можна змінити ігрові значення, відрегулювати на власний розсуд призначені для користувача налаштування (гучність звуку, розширення екрану), а також запустити обертання. Для активації спінів в різних режимах в автоматі передбачені декілька клавіш. Одна запускає ручні обертання, друга – автоматичні, третя – гру по максимальних ставках. Пара вікон, які також входять в структуру навігаційної панелі, відображають останній виграш і вибрані показники. Ігрова символіка автомата Nirvana теж відповідає його сюжету.
Вона складається із зображень тварин досить дивного вигляду. Серед них є такі: грифон, червоний птах фенікс, заєць з рогами, королівська змія. Ще є декілька традиційних карткових номіналів. Усі вони дарують призи. Для цього треба, щоб декілька однакових знаків побудували безперервний ланцюжок на одній ігровій лінії.

Виграші на апараті Nirvana

Також ігровий автомат має в розпорядженні і особливі символи. Вайлд може замінювати собою звичайні зображення і добудовувати більше виграшних комбінацій. Скаттер запускає раунди бонусных обертань. Перед їх активацією гравець може самостійно вибрати додаткові опції, які тут діятимуть. Nirvana – ігровий автомат з оригінальною тематикою і захоплюючими опціями.