Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Покер як хобі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Прийнято вважати, що зайняття спортом роблять людини більше дисциплінованим і відповідальним. До звання спортсмена прирівнюють хокеїстів, волейболістів, футболістів і так далі. Але мало хто роздумував над тим, що до них можна приєднати і гравцем в покер. Якщо Ви думаєте, що спортсменом, може бути тільки та людина, яка щоденними займається фізичними навантаженнями, то це не зовсім так. Приміром, шахісти, отримують не фізичну, а розумове навантаження на організм, але ж ми все одно підносимо їх до цього статусу. Так і люди, які професійно займаються грою в покер, отримують певну інтелектуальну дози навантаження. А якщо врахувати що змагання по покеру проходять і близько тижня, то до вищеназваного навантаження можна ще додати і моральну, що в деякому роді пропорційна щоденною роботою над собою, тих же спортсменів.

games

Знайомство з покером

Азартні люди, які проявляють свою ігрову умілість в покер на реальні гроші, за пару годинничків такої так званої розваги, цілком може скинути пару кілограмів, такий собі фитнес. Таку ж асоціацію можна провести і із спортсменами, під час їх турнірів і тренувань.

Спритність, сила і витривалість – ось основні чинники, що допомагають отримати перемогу, в тому або іншому змаганні. Але як мовиться, навіть у цього правила бувають виключення. Теж можна сказати і про покер, не усі гравці, що отримали найвдалішу карткову комбінацію, виявляться на п’єдесталі. Якщо врахувати усі особливості “покеру”, то його можна сміливо внести і в рейтинг найсправедливіших спортивних змагань, адже тут шанси на перемогу складають 50 на 50, незалежності від того, яку Ви релігію сповідуєте, яку політику підтримуєте, як добре, Ви підковані фізично і так далі.

Покер як вид спорту

poker

Підковані любителі покеру, володіють дарма наперед вгадувати ті або інші дії суперника, приміром, він вже може припустити як той поводитиметься в тій або іншій ситуації. Подібне можна сказати і про спортсменів. Візьмемо ті ж шахи, гравці адже стежать не лише за розташуванням фігур на дошці, а і намагаються передбачити хід думок опонента.

Давайте також порушимо питання фортуни, чи все в покері залежить тільки від її благодіяння? Це формулювання близьке до правди, адже можна добре блефувати, заводячи тим самим опонентів безвихідь, але при цьому, не маючи при собі, як говорять “козиря в рукаві”, а саме, вдалій комбінації. Такий же аналог, можна привести із спортом. Приміром, деякі забиті голи, наслідок удачі і професіоналізму гравця.

Тому, як бачимо, і покер і будь-які інші виду спорту, дуже схожі між собою, принаймні, якості для перемоги, треба мати майже одні і ті ж.

Резюме

Враховуючи усі вищеназвані зусилля азартних людей, спрямованих на перемогу в покері, можна без тіні сумніву назвати його повноцінним інтелектуальним виглядом спорту. Тому, сідаючи підкорювати цю розвагу, постарайтеся, повністю зосередиться на ігровому процесі, направити свої думки в потрібне русло, і, звичайно ж, настроїти собі на перемогу!