Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Power Plant

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
power-plant

Скріншоти ігрового автомата Power plant

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Power Plant

Wild

Wild

x1 Wild

Листик

Листик

x3 2

x4 10

x5 50

Вода

Вода

x3 2

x4 12

x5 60

Ветер

Ветер

x3 2

x4 14

x5 70

Молния

Молния

x3 4

x4 20

x5 100

Огонь

Огонь

x3 4

x4 24

x5 150

Радиация

Радиация

x3 4

x4 30

x5 200

Раніше за космічними подорожами головних героїв можна було тільки постежити у фантастичних фільмах. Сьогодні ж в них можна особисто прийняти участь. Таку можливість любителям азартних розваг надає компанія Yggdrasil. Запустивши її ігровий автомат під назвою Power Plant, гравець зможе відправитися в космічну далечінь і виявитися на станції, де зіграє в цікаву гру і отримає за це чудові призи.
Для того, щоб геймеры змогли сповна відчути атмосферу відеослота, творці відмінно попрацювали над його оформленням. Ігрова локація слота зображена у вигляді штурвалу футуристичного корабля, місце за яким займе сам учасник. Усі деталі цієї картини якісно і детально промальовували, тому виглядають досить реалістично.

Гра на апараті Power Plant

Центральне місце цієї локації займає ігрове поле автомата. У Power Plant воно має досить нетрадиційну структуру, що складається з 5 ігрових барабанів і 82 активних ліній. Для того, щоб почати ігровий процес і відрегулювати ігрові показники, передбачена навігаційна панель. Як і в інших ігрових автоматах, в цьому відеослоті вона знаходиться в нижній частині екрану. Вона оформлена в загальній стилістиці автомата, складається з інтуїтивно зрозумілих кнопок. Розібратися з їх значеннями легко, тому це не утруднить навіть новачка.
Складається з кнопок, що виконують різні функції. Одні міняють ігрові значення, допомагають відрегулювати призначені для користувача налаштування. Іншими запускаються ігрові обертання в різних режимах. Гравець може самостійно вибирати, в якому з режимів йому грати: звичайному, вибрати автоматичні запуски або гру за максимальними показниками. Сюжету ігрового автомата Power Plant відповідає і його призова символіка. Вона складається з яскравих і добре таких, що промальовували зображень. Це різні застережливі знаки.
Деякі сигналізують про радіацію, інші про вітер, треті про блискавку і так далі. Якщо декілька таких однакових символів випадуть одночасно на одній ігровій лінії, учасник буде нагороджений призом.

Додаткові функції на апараті Power Plant

Дикий – це особливий знак ігрового автомата. Він здатний з’являтися своєрідними стеками, замінюючи собою звичайні символи. А якщо він займе собою увесь барабан, то почнеться повторне обертання з додатковими бонусами. Ігровий автомат Power Plant здатний уразити гравців своїм цікавими опціями, якісним оформленням і хорошими призами.