Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Prohibition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
prohibition

Скріншоти ігрового автомата Prohibition

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Prohibition

Бонус

Бонус

x1 Bonus

Scatter

Scatter

x1 Scatter

Wild

Wild

x1 Wild

Пепельница

Пепельница

x3 5

x4 20

x5 50

Посылка

Посылка

x3 5

x4 30

x5 100

Кошелек

Кошелек

x3 10

x4 40

x5 150

Закон

Закон

x3 15

x4 50

x5 300

Гангстер

Гангстер

x3 30

x4 100

x5 500

Официант

Официант

x3 40

x4 200

x5 1000

Микрофон

Микрофон

x3 50

x4 500

x5 2000

Ігровий автомат Prohibition

Історичні події досить часто потрапляють у поле зору виробників ігрового контенту, проте тема епохи Сухого Закону в США освітлена тільки компанією Evoplay в чудовому ігровому автоматі Prohibition. Користувачі можуть прийняти участь в гангстерських розбираннях і переслідуванні незаконного виробництва і продажу спиртних напоїв.

Грати безкоштовно на автоматі Prohibition

На екрані ігрового автомата Prohibition розгортаються драматичні події. Локація основної гри є видом дорогого питущого закладу, на сцені якого виступає миловидна співачка. Символи автомата представляють учасників сюжету і предмети, що мають до нього безпосереднє відношення. Автори придумали інтригуючі опції – елемент, на якому зображена витончена дамська сумка, зберігає в собі секрет – при виграшній комбінації звідти з’являється револьвер, кількість яких враховується для бонусного раунду.  Ряд спеціальних символів автомата пропонує солідний набір, що складається з вайлда, скаттера і бонуса. Ігровий майданчик розділений на 5 барабанів з двадцятьма кредитними лініями. Для отримань преміальної виплати вимагається збудувати по ігровій лінії автомата не менше 3 аналогічних знаків, і обов’язково зліва направо.

У обов’язки вайлда входить заміна базових елементів автомата – з метою допомогти в створенні призових поєднань.

Скаттери, що враховуються у будь-яких осередках ігрового поля автомата, приносять гравцеві щедрі виплати по підсумковій ставці і 20 безкоштовних обертань. Після фри-спинов гемблер отримує сюрприз у вигляді додаткових вільних спінів або множників.

Виграші на автоматі Prohibition

Бонуси з’являються тільки у базовій грі автомата. 3 і більше за такі знаки дають старт бонусному раунду, що проходить у форматі вибору предметів.

Револьвери, періодично випадні з сумочок, у кількості 10 штук, ініціюють ще один призовий раунд в тематичному стилі.

При появі на ігровому полі автомата символу з портретом гангстера у поєднанні із зображенням сигари користувачеві призначається ще один бонус, що забезпечує його відмінними призами у вигляді моментальних виплат.

Кожен виграш можна збільшити, якщо активувати по своєму бажанню гру на подвоєння, оформлену в як черговий тематичний раунд. У нім гемблер може спробувати обіграти мафіозі в карти.

Ігровий автомат Prohibition феєричний багатий на щедрі призові раунди, що проходять в прекрасно оформленому сюжетному стилі.