Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Pumpkin Smash

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
pumpkin-smash

Скріншоти ігрового автомата Pumpkin smash

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Pumpkin Smash

Bonus

Bonus

x1 Bonus

Wild

Wild

x1 Wild

Бубна

Бубна

x3 4

x4 20

x5 70

Треф

Треф

x3 6

x4 20

x5 80

Пики

Пики

x3 6

x4 30

x5 90

Черви

Черви

x3 8

x4 30

x5 100

Синий череп

Синий череп

x3 20

x4 100

x5 500

Зеленый череп

Зеленый череп

x3 30

x4 120

x5 600

Фиолетовый череп

Фиолетовый череп

x3 40

x4 150

x5 800

Красный череп

Красный череп

x3 50

x4 200

x5 1000

Найбільш популярним містичним святом є Хеллоуин. Він поширений у багатьох країнах. А ось в Іспанії існує його не менш колоритний аналог. І саме його пропонує відвідати геймерам компанія Yggdrasil у своєму ігровому автоматі Pumpkin Smash . Беручи участь в цьому незвичайному і яскравому карнавалі, гравець зможе не лише насолодитися веселою атмосферою. Він також зможе отримати задоволення від ігрового процесу, що приносить приємні подарунки.
Сюжет відеослота творцям вдалося блискуче передати за допомогою якісної графіки. Картинка ігрової локації є зображенням вулички вечірньої пори, яка відокремлена великими дерев’яними воротами. Вони виконують функцію ігрового поля. Його структура являє собою традиційні 5 барабанів і 20 активних за умовчанням ліній. Те, що вони виставлені автоматично, означає, що під час ігрового процесу учасник не зможе змінити їх кількість у велику або меншу сторону.

Грати на апараті Pumpkin Smash

Але для регулювання інших показників в автоматі є навігаційна панель. У слоті Pumpkin Smash вона розташовується в нижній частині ігрового екрану і складається із звичного набору кнопок. Усі вони оформлені в загальній стилістиці автомата, а ще прості у використанні. Половина клавіш передбачена для запуску обертань в різних режимах. Доступний ручний, автоматичний режим або ж гра за максимальними показниками.
Також є кнопки, що допомагають відрегулювати ігрові показники, змінити призначені для користувача налаштування і відкрити додаткові розділи. Приміром, тут є розділ з основною інформацією про ігровий автомат і його правила.

Символіка на апараті Pumpkin Smash

Ігрова символіка автомата представлена зображеннями цукрових черепів різного кольору, що традиційно використовуються під час цього свята. Також є карткові номінали. Усі ці символи є базовими і приносять призи за класичними правилами. Для цього треба, щоб декілька однакових знаків вишикувалися на одній ігровій лінії.
Збільшенню виграшу в автоматі сприяє особливий символ. Їх в Pumpkin Smash 2. Вайлд підміняє собою рядові знаки і створює більше вдалих комбінацій. Бонусный символ активує додатковий раунд. У нім гравець стане розбивати гарбузи, за що покладаються виграші і додаткові обертання.
Pumpkin Smash – ігровий автомат, який може уразити гравців своєю містичною тематикою і розважити цікавими ігровими пропозиціями.