Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Queen of the pyramids

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Неправда, що всі історичні звершення, війни і перевороти – справа рук представників чоловічої статі. Адже якщо вірити мудрому афоризму, то за спиною будь-якого успішного чоловіка обов’язково стоїть мудра жінка, яка, задовольняючись скромною роллю “сірого кардинала”, проте, своїм розумом, хитрістю, а часом і красою непомітно впливає на хід історії. Якщо говорити про історію Стародавнього Єгипту, події якої досі розбурхують уми обивателів, на думку в мить приходять імена божественної Нефертіті і могутньої Клеопатри.
Поповнити ж цей список імен допоможе компанія Playtech, яка представляє увазі гравця відмінний і видовищний ігровий автомат Queen of the Pyramids (Корольова Пірамід).

Опис ігрового автомата Queen of the pyramids

Яка ж вона, загадкова Королева Пірамід, чий вигляд асоціюється з таємницею нічного покриву і шепотом золотистого піску, помірною течією Стикса і дурманним ароматом лотоса? Передусім вона по праву вельможного роду любить розкіш, що говорить про необхідне використання реальних ставок під час ігрового процесу. Вкладені кошти неодмінно окупляться, адже ігровий автомат Queen of the Pyramids щедрий на виплати!
Безкоштовний онлайн ігровий автомат Королева Пірамід представлена класичним набором з п’яти барабанів і дев’яти ігрових ліній, число яких можна змінити за бажанням. Потім слід визначитися з розміром ставки і переходити до безпосереднього ігрового процесу, вирушаючи досліджувати таємничі пірамідальні зведення.

Прогресивний джекпот ігрового автомата Королева Пірамід

Ігровий автомат Queen of the Pyramids обіцяє найудачливішому гравцеві отримання прогресивного джекпоту, про суму якого повідомляє верхній рядок інтерфейсу. При максимальній ставці на кожну з дев’яти ліній користувач отримає суперприз у разі випадання п’яти піктограм, що зображують Фараона.

Символи ігрового автомата Queen of the pyramids

У ігровому автоматі Королева Пірамід від Playtech (Silver bullet, wanted, true love) кожен символ повністю відповідає королівській тематиці слота. Ігрові символи якісно відтворюють атмосферу Стародавнього Єгипту. Подорожуючи серед мовчазних сфінксів і величних пірамід, ви зможете знайти витончену єгипетську прикрасу-підвіску; а пропливаючи по сонних водах Стікса на човні – помилуватися ніжними кольорами лотоса і швидкими рухами риб’ячих косяків.
Серед символів гри є і всевидюще око єгипетського верховного божества – Гора, а також стрімкий у своєму польоті яструб.
Піктограма з портретом Фараона виступає в ролі дикого символу, замінюючи своєю появою будь-який інший, окрім скаттера, який представлений зображенням небезпечного Скорпіона і призового символу із зображенням чарівного Єдинорога. Зображення скорпіона грає роль символу розкиду. І якщо досвідченим гравцям відомо про те, що випадання трьох скатерів провіщає цікаву пригоду у вигляді бонусной міні-гри, то значення піктограми Єдинорога дуже загадкове.
Між тим, виникаючи, немовз невідкуди, на екрані, Єдиноріг також активує призовий раунд гри, який принесе геймеру приємні сюрпризи.
Таємничий світ, де прекрасній Королеві Пірамід прислуговують непомітні піддані, а кожен знак, що випав на ігрових барабанах, має певну цінність. Де чарівлива графіка перетворює віртуальну подорож на реальну насолоду, а щедрість єгипетських богів не має меж – в цьому поєднанні древніх таємниць і сучасних технологій криється розгадка популярності ігрового автомата Queen of the Pyramids!