Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Robinzon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
robinzon

Скріншоти ігрового автомата Robinzon

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Robinzon

Бочка

Бочка

x3 5

x4 20

x5 50

Ракушка

Ракушка

x3 5

x4 30

x5 100

Морская звезда

Морская звезда

x3 10

x4 30

x5 125

Ананас

Ананас

x3 10

x4 40

x5 150

Вулкан

Вулкан

x3 10

x4 40

x5 150

Камень

Камень

x3 15

x4 75

x5 400

Коктейль

Коктейль

x3 15

x4 75

x5 400

Карта

Карта

x3 30

x4 100

x5 500

Костер

Костер

x3 40

x4 200

x5 1000

Ігровий автомат Robinzon

Останні декілька років розробники ігрових автоматів значно поліпшили якість своїх продуктів, створюючи справжні шедеври. Robinzon – дітище компанії Ивоплей. Відеослот розповідає усім відому історію про робінзона, який намагається вибратися з незаселеного острова. Детальніше з пейзажами локації користувач зможе ознайомитися, якщо вирішить запустити барабани Robinzon.

Гра на автоматі Robinzon

Ігрові автомати – це вже не просто звичайні екрани з кнопками і барабанами. Розробники продумують сюжети, працюють над графікою, як і у випадки з Robinzon. Загальний фон – пейзажі острова, а поруч коштує головний герой. Анімаційні вставки очікують геймера на кожному кроці: періодично з різних кущів з’являтимуться місцеві тварини. Кожен елемент промальовував дуже майстерно. Функціональні клавіші настільки вдало вписалися в загальний інтерфейс, що їх можна помітити не з першого разу.

Функції на автоматі Robinzon

На ігровому автоматі функціонують 5 барабанів і 9 ігрових ліній.Панель управління знаходиться внизу екрану. Клавіша spin – запуск барабанів. Bet per line – розмір ставки. Кнопка line – регулювання кількості активних ігрових ліній. Для того, щоб грати на максимальних показниках, можна скористатися кнопкою max bet. Autoplay – автоматичний старт. Paytable – інформація про ігровий автомат, основні правила, коефіцієнти.

На Robinzon передбачена і гра на подвоєння. Користувач повинен буде вгадати парне або непарне число випаде на кубиках, які викидає персонаж. Вірна відповідь подвоїть поточний рахунок, а помилка забере все, що вдалося виграти в результаті вдалого обертання.

Бонус на автоматі Robinzon

Не обійшлося і без спеціальних символів. Вайлд використовується для заміни інших знаків для того, щоб отримати виграшну комбінацію. Знак, у вигляді головного героя, виконує ті ж функції, але ще і подвоює виграш.

Зелений кущ – скаттер: 3-5 скаттеров запускають бонусный тур, у рамках якого розігруються 10 безкоштовних спінів і діє додатковий вайлд.

Знак корча над водою також принесе гравцеві цікавий бонусный раунд: необхідно буде робити вибір між декількома тотемами. Кожен правильний варіант переноситиме геймера на наступний рівень, де знову треба буде визначатися. Всього передбачені 5 етапів. У кінці усі бонуси будуть зараховані на рахунок.

Ігровий автомат – тривимірна графіка із захоплюючим і продуманим сюжетом. Доступний Robinzon також у безкоштовній версії.