Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Seasons

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
seasons

Скріншоти ігрового автомата Seasons

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Seasons

Wild

Wild

x1 Wild

Совёнок в лесу

Совёнок в лесу

x1 Wild

Маленький жираф

Маленький жираф

x1 Wild

Wild

Wild

x1 Wild

Бесплатные вращения

Бесплатные вращения

x3 7

x4 15

x5 30

Бубны

Бубны

x3 5

x4 10

x5 50

Треф

Треф

x3 5

x4 10

x5 50

Червы

Червы

x3 7

x4 12

x5 75

Пики

Пики

x3 7

x4 15

x5 100

Мухоморы

Мухоморы

x3 10

x4 50

x5 400

Шишки

Шишки

x3 12

x4 60

x5 500

Желуди

Желуди

x3 15

x4 75

x5 600

Черника

Черника

x3 20

x4 100

x5 750

Клубника

Клубника

x3 25

x4 125

x5 1000

Кожна пора року прекрасна по-своєму. Цю красу за допомогою якісної графіки вирішила відтворити компанія Yggdrasil у своєму ігровому автоматі під назвою Seasons . Запустивши його, гравець зможе прогулятися по віртуальному лісу, паралельно беручи участь в захоплюючих ігрових опціях і отримуючи за це чудові призи. Оформлення відеослота нагадує мультяшний стиль, чому виглядає так мило. Ігрова локація представлена відразу 4 лісовими полянами в різний час роки. Вони змінюють один одного і радують гравців.
Усі їх деталі якісно і детально промальовували.

Гра на апараті Seasons

Ці картини стануть фоном для ігрового поля автомата, що займає центральну частину його дисплея. Воно має стандартну структуру, представлену 5 ігровими барабанами і 20 завжди активними лініями. Змінити цю кількість у велику або меншу сторону геймеру не вдасться, оскільки воно виставлене виробником за умовчанням. Регулювання інших ігрових показників здійснюється за допомогою функціональної панелі. У ігровому автоматі Seasons вона, як і в інших моделях компанії, знаходиться в нижній частині ігрового екрану.
Її кнопки допомагають виставити розмір ставки на спін, змінити усі призначені для користувача налаштування на власний розсуд, після чого почати запуск ігрових обертань. Для цього є відразу 3 клавіші. Одна почне спини в ручному режимі, інша активує автоматичний запуск, а третя – гру по максимальних значеннях. Для зручності учасників також є декілька вікон, що відображають вибрані показники і розмір поточного виграшу.

Функції на апараті Seasons

Для ігрової символіки автомата творець підібрав зображення, що відповідають його тематиці. Серед них є ягоди, а також шишки, жолуді, гриби. Цікаво оформлені і традиційні карткові номінали, що нагадують листя різних форм і кольорів. Вони також є базовими символами і можуть приносити виграші в основних раундах. Для цього треба, щоб пара однакових знаків побудували безперервний ланцюжок на одній ігровій лінії. Через кожні 10 спінів в ігровому автоматі Seasons міняється пора року, що відбивається на виникненні особливих символів.
Ці дикі знаки дарують додаткові опції. Зимовий заєць формує більше виграшних комбінацій, весняний пугач запускає респин, літній олень розширюється на декілька осередків, а осіння лисиця допомагає збільшити виграш. Скаттер в автоматі запускає фри-спины. Seasons – ігровий автомат з оригінальними опціями і якісною графікою.