Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Shaman

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
shaman

Скріншоти ігрового автомата Shaman

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Shaman

Коренной житель

Коренной житель

x1 Wild

Апотропей

Апотропей

x3 5

x4 20

x5 100

Знамя

Знамя

x3 5

x4 20

x5 100

Бубен синий

Бубен синий

x3 5

x4 40

x5 200

Тигриный клык

Тигриный клык

x3 5

x4 40

x5 200

Подруга шамана

Подруга шамана

x3 10

x4 60

x5 500

Волчара синеглазый

Волчара синеглазый

x3 10

x4 60

x5 500

Танец шамана

Танец шамана

x3 20

x4 100

x5 1000

Містика і древні таємниці завжди цікавили людей. Компанія Endorphina, що завжди радує прихильників ігровими автоматами з цікавими сюжетами, в цей вирішила познайомити їх із загадковим шаманом. Зробити це можна в її ігровому автоматі під назвою Shaman . Цей посередник між духами і людьми володіє древніми знаннями, які зможе використати для того, щоб принести гравцеві відмінні призи.

Гра на автоматі Shaman

Головний герой ігрового відеослота мешкає на півночі, де взаємодіє з природою. Саме туди і пропонує відправитися гравцеві творець. І для цього він підготував відповідне оформлення. Тут все виконано в кольорах льоду і снігу. Назва ігрового слота Shaman красується у верхній частині екрану, а під ним можна побачити язики крижаного полум’я. Така незвичайна картина відмінно промальовувала, тому викликає у геймеров захват. Також вона служить фоном для ігрового поля, що займає центральну частину дисплея.

Символіка на автоматі Shaman

Воно виконане у вигляді конструкції з дерев’яних палиць, прикрашених стрічками. Оповите полум’ям з льоду, воно також обрамлене крижаними кубиками. На кожного з них поміщена цифра, адже усі вони відповідають за роботу активних ліній під час ігрового процесу. Цих ліній в автоматі 10, а ігрових барабанів 5. Але для зміни ігрових показників передбачена навігаційна панель. Вона має не зовсім традиційне для автоматів розташування. Адже основна її частина знаходиться внизу екрану, а інші її кнопки поміщені вгорі.
Клавіші знизу допомагають відрегулювати розмір ставки на спін, число активних ліній, а ще запустити обертання в різних режимах. Доступні ручні запуски або автоматичні. Меню з призначеними для користувача налаштуваннями винесене в правий верхній кут.
Ігрові символи автомата Shaman відповідають його тематиці. Тут можна побачити вовка, дівчину на тлі північного сяйва, шамана і його атрибути у вигляді бубнов, амулетів, прапорів. Усі вони є базовими і приносять призи в основних раундах. Для цього треба, щоб декілька ідентичних знаків побудували безперервну комбінацію. Стартувати вона завжди повинна на крайньому барабані ліворуч.

Виграші на автоматі Shaman

Після кожного вдалого раунду відкривається ризик-гра. Тут за правильно відгадану карту покладається подвоєний приз. Особливий знак в ігровому автоматі один, і це скаттер. Він може замінювати собою базові символи, створюючи більше вдалих комбінацій, а також запускати раунди фри-спинов.
Shaman – ігровий автомат, який здивує гравців містичною тематикою і допоможе розважитися за цікавою грою.