Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Shaman

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
shaman

Скріншоти ігрового автомата Shaman

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Shaman

Wild

Wild

x1 Wild

Апотропей

Апотропей

x3 5

x4 20

x5 100

Индейские флаги

Индейские флаги

x3 5

x4 20

x5 100

Бубен синий

Бубен синий

x3 5

x4 40

x5 200

Тигриный клык

Тигриный клык

x3 5

x4 40

x5 200

Девушка

Девушка

x3 10

x4 60

x5 500

Голубоглазый волк

Голубоглазый волк

x3 10

x4 60

x5 500

Танец шамана

Танец шамана

x3 20

x4 100

x5 1000

Містика і древні таємниці завжди цікавили людей. Компанія Endorphina, що завжди радує прихильників ігровими автоматами з цікавими сюжетами, в цей вирішила познайомити їх із загадковим шаманом. Зробити це можна в її ігровому автоматі під назвою Shaman . Цей посередник між духами і людьми володіє древніми знаннями, які зможе використати для того, щоб принести гравцеві відмінні призи.

Гра на автоматі Shaman

Головний герой ігрового відеослота мешкає на півночі, де взаємодіє з природою. Саме туди і пропонує відправитися гравцеві творець. І для цього він підготував відповідне оформлення. Тут все виконано в кольорах льоду і снігу. Назва ігрового слота Shaman красується у верхній частині екрану, а під ним можна побачити язики крижаного полум’я. Така незвичайна картина відмінно промальовувала, тому викликає у геймеров захват. Також вона служить фоном для ігрового поля, що займає центральну частину дисплея.

Символіка на автоматі Shaman

Воно виконане у вигляді конструкції з дерев’яних палиць, прикрашених стрічками. Оповите полум’ям з льоду, воно також обрамлене крижаними кубиками. На кожного з них поміщена цифра, адже усі вони відповідають за роботу активних ліній під час ігрового процесу. Цих ліній в автоматі 10, а ігрових барабанів 5. Але для зміни ігрових показників передбачена навігаційна панель. Вона має не зовсім традиційне для автоматів розташування. Адже основна її частина знаходиться внизу екрану, а інші її кнопки поміщені вгорі.
Клавіші знизу допомагають відрегулювати розмір ставки на спін, число активних ліній, а ще запустити обертання в різних режимах. Доступні ручні запуски або автоматичні. Меню з призначеними для користувача налаштуваннями винесене в правий верхній кут.
Ігрові символи автомата Shaman відповідають його тематиці. Тут можна побачити вовка, дівчину на тлі північного сяйва, шамана і його атрибути у вигляді бубнов, амулетів, прапорів. Усі вони є базовими і приносять призи в основних раундах. Для цього треба, щоб декілька ідентичних знаків побудували безперервну комбінацію. Стартувати вона завжди повинна на крайньому барабані ліворуч.

Виграші на автоматі Shaman

Після кожного вдалого раунду відкривається ризик-гра. Тут за правильно відгадану карту покладається подвоєний приз. Особливий знак в ігровому автоматі один, і це скаттер. Він може замінювати собою базові символи, створюючи більше вдалих комбінацій, а також запускати раунди фри-спинов.
Shaman – ігровий автомат, який здивує гравців містичною тематикою і допоможе розважитися за цікавою грою.