Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Silver bullet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ковбойська тематика ігрового автомату Срібна куля так і тягне гравців спробувати себе в такій ролі. У безкоштовному онлайн ігровому автоматі Silver Bullet, ви будете ковбоєм, який побрязкуючи шпорами пропускатиме скляночку – іншу віскі, потім хвалитиметеся своїм друзям успіхами. Але зазвичай такі прояви стосунків закінчуються чимось поганим, навіть доходить справа до перестрілок. Але усе це припиняється коли ви на горизонті бачите шерифа.

Опис ігрового автомата Silver bullet

Тематика Дикого Заходу завжди була і залишається модною і привабливою. Ось і ігровий автомат Срібна Куля створений на основі старих фільмів про ковбоїв і шерифів. Такі фільми завжди захоплювали своїм оформленням, сюжетом, і підібраними акторами. Спробуйте скуштувати смак життя на заході. Усі, хто хоче спробувати грати, компанія Плейтек створила оригінальний ігровий автомат Silver Bullet, в який тепер можна грати і на інтернет ресурсах.

Початок гри в ігровий автомат Срібна Куля

Ігровий автомат Silver Bullet надасть вам можливість приміряти ковбойський капелюх, прийняти участь в гонитві за злочинцями і влаштувати перестрілки. Ігровий автомат Сильвер Булет представлений п’ятьма барабанами і дев’ятьма ігровими лініями. Щоб почати гонитву в битві за справедливість, необхідно усього лиш вибрати скільки ліній вам знадобиться в грі. Після цього можна зробити свої ставки. Ігровий автомат Срібна Куля приймає в гру тільки монети. Номінал у цих ставок складатимуть від однієї монети до двох доларів.
Скільки ви поставите відразу в грі від того і залежатиме ваш виграш потім.
Максимальний виграш ви зможете отримати у розмірі десяти тисяч монет. Це можливо тоді, коли в грі ви відкриєте п’ять диких символів. Після зроблених ставок можна починати гру в Дикий Захід. Як барабани почнуть обертатися, можна чекати коли відкриються символи, які будуть зібрані в комбінації.

Ігрові комбінації

Комбінацій в грі цілих тридцять дев’ять, тому у будь-якому випадку є вірогідність того що якусь ви та й відкриєте. З символів ви зустрічатимете символ розкиду, це означатиме те, що цей символ вільний від лінії. Це означає що виграти можна не лише збираючи комбінації в лініях, але і просто чекаючи їх у будь-якій частині екрану (йде мова тільки про символи розкиду).

Символи ігрового автомату Срібна Куля

Символ, який буде диким символом, виступатиме із зображенням шерифа, а це говоритиме про те, що ви отримаєте можливість замінювати різні символи в грі, які не дозволяють завершити геймеру комбінацію. Також цей символ і даватиме гравцеві можливість отримати заповітний джекпот. Ігрові автомати Silver bullet від Плейтек (Alchenist lab, safe cracker, katana) мають дикий символ.
Ігровий автомат silver bullet – онлайн слот про пригоди на дикому заході. Завдяки ігровому слоту ви зможете насолоджуватися грою і не думати ні про що, оскільки ви будете ковбоєм, примірятимете на собі цей образ. Але ви можете його пробувати не лише на реальні ставки, гру можна вести і безкоштовно. Для цього у будь-якому клубі є демонстраційний режим. За допомогою такої функції ви можете дізнатися про гру більше, побачивши все своїми очима. Ви можете грати не програючи але і не виграючи.
Тільки будьте обачні, щоб граючи на гроші не програти усі свої заощадження. А так ви зможете пограти, побачити стратегію гри, а вже потім починати серйозні раунди. Грати треба передусім заради задоволення, а вже потім починати гру заради грошей. До того ж гра надає хороші виплати.