Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Slotomoji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
slotomoji

Скріншоти ігрового автомата Slotomoji

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Slotomoji

Плясуны

Плясуны

x1 Wild

Фа

Фа

x3 10

x4 40

x5 100

Разряд

Разряд

x3 10

x4 40

x5 100

Звезда

Звезда

x3 10

x4 40

x5 100

Zzz

Zzz

x3 10

x4 40

x5 100

Голубой знак

Голубой знак

x3 20

x4 70

x5 150

Усталость

Усталость

x3 20

x4 70

x5 150

Сердечный символ

Сердечный символ

x3 50

x4 200

x5 500

Яростный знак

Яростный знак

x3 50

x4 200

x5 500

Крутой смайл

Крутой смайл

x3 100

x4 400

x5 800

Радость

Радость

x3 100

x4 1000

x5 1000

Компанія Ендорфіну вирішила звернутися до тебе веселих смайликов, і випустила на цю тематику ігровий автомат. Користувачеві в Slotomoji чекає великий вибух позитивних емоцій, який супроводжуватиметься відповідними эмодзи. Слот не має великої кількості спеціальних функцій, але ігровий процес побудований не лише на звичайних картинках, але також припускає не зовсім стандартні знаки.

Грати на апараті Slotomoji

Оформлення ігрового автомата максимально просте, оскільки на задньому плані не з’являється додаткових ілюстрацій, але періодично міняється колірна палітра. У Slotomoji увесь акцент зроблений на ігровому полі, де і виникають усі тематичні знаки, і деякі з них займають відразу ж декілька осередків. У ігровому автоматі використовується музичний супровід, що складається з постійної мелодії і декількох звукових вставок. У Slotomoji активуються спецефекти. Назва слота прикрашає верхню частину екрану. Є також інформаційний супровід.

Символи на апараті Slotomoji

Slotomoji гарантує 5 барабанів і 10 ігрових ліній.Навігація в ігровому автоматі складається з переліку стандартних клавіш. У геймера є можливість постійно міняти ігрові параметри. Регуляція номінала ставки відбувається за допомогою bet one. Якщо натиснути на lines, то стане зрозуміло, яка кількість ігрових ліній братиме участь в утворенні виграшних спінів. Для переходу на високі ігрові показники є кнопка max bet. Spin – шанс зануритися в підконтрольний ігровий процес. З метою забути про постійний запуск обертань є кнопка autoplay.
Info допомагає розібратися з усіма поточними ігровими правилами в ігровому автоматі.
Тур на подвоєння в ігровому автоматі припускає стандартні правила, оскільки гравцеві належить просто відгадати, яка із запропонованих гральних карт є найвищою. Якщо відповідь виявляється вірною, то увесь виграш множиться на 2. Варто пам’ятати про те, що перший вибір здійснює дилер, і саме від нього треба відштовхуватися. Припускатися помилки не можна, оскільки після неї увесь поточний рахунок обнуляється.

Бонус на апараті Slotomoji

Самурай, танцівниця і балерина – спеціальні знаки, що беруть на себе функцію вайлда. Ці дикі символи дозволяють добудувати успішну комбінацію, оскільки уміють підміняти інші знаки. Якщо вони з’являються на ігровому полі, то відразу ж заповнюють декілька осередків, і розігрується безкоштовне обертання разом з активним множником.
У Slotomoji відкривається просто нереальний перелік, як додаткових функцій, так і яскравих ілюстрацій.