Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Sparkling Fresh

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
sparkling-fresh

Скріншоти ігрового автомата Sparkling Fresh

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Sparkling Fresh

Звезда в голубом круге

Звезда в голубом круге

x3 2

x4 10

x5 50

Апельсин

Апельсин

x3 20

x4 50

x5 200

Яблоко с листочком

Яблоко с листочком

x2 5

x3 20

x4 50

x5 200

Лимон

Лимон

x3 20

x4 50

x5 200

Ягода

Ягода

x3 20

x4 50

x5 200

Арбузик

Арбузик

x3 50

x4 200

x5 500

Слива

Слива

x3 50

x4 200

x5 500

Неоновая семёрка

Неоновая семёрка

x3 100

x4 1000

x5 5000

У компанії Ендорфіну є в арсеналі ігрових автоматів не лише сучасні моделі, але також візуалізуються тематики, пов’язані з появою веселих фруктів. У Sparkling Fresh не передбачається сюжетної лінії, а функціонал складається тільки із звичайних функцій, і користувач не активує додаткових опцій. У слоті намічається немало спецефектів, які виявляться максимально яскравими.

Грати на автоматі Sparkling Fresh

Для оформлення ігрового автомата вибрані світлі колірні відтінки. Загальний фон в Sparkling Fresh забарвлений в однотонний колір, і на нім немає додаткових ілюстрацій. У ігровому автоматі запускається звуковий супровід, і усі спини проходять набагато веселіше. У слоті намічається вибух спецефектів. Усі знаки в Sparkling Fresh виявляться об’ємними за рахунок якісного тривимірного графічного оформлення. З боків від поля мають інформаційні вставки, що відображають число ігрових ліній. На екрані є рядок, що біжить.

Sparkling Fresh пропонує 5 барабанів і 5 ігрових ліній.

Для того, щоб в ігровому автоматі контролювати усі показники, треба розібратися з навігаційною системою. При використанні bet one очікується виставляння суми ставки. Для активації ігрових ліній є додаткова клавіша – lines. Max bet активує обидва показники, і перекладає їх на максимальний рівень. Запуск підконтрольних спінів починається після використання spin. Autoplay відповідає за гру, що проходить в автоматичному режимі.
Якщо геймер відкриє розділ info, то познайомиться в ігровому автоматі з переліком додаткових правил і таблицею коефіцієнтів.
Дилер в ігровому автоматі пропонує помножити на 2 усіх ігрових виплати після виграшної комбінації. Для отримання бажаного результату надається одна спроба, і, якщо відповідь буде невірною, то рахунок згорає. На екрані з’явиться 5 гральних карт, але тільки перша виявиться відкритою суперником. Гравцеві доведеться переграти цю карту. Якщо виявиться нічия, то тур буде переграний.

Бонуси на автоматі Sparkling Fresh

Гра в слоті проходить без випадання спеціальних символів. Користувачеві не варто чекати вайлд або скаттер. Стандартний режим не змінюється на бонусный тур. Геймеру належить обернути увагу на зірки і сімку, оскільки ці знаки є найрезультативнішими.
У Sparkling Fresh гра побудована на звичайних обертаннях, але відсоток віддачі виявиться високим, так що рахунок швидко заповниться величезним числом виплат.