Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Spina Colada

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
spina-colada

Скріншоти ігрового автомата Spina colada

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Spina Colada

2nd chance

2nd chance

x1 2nd Chance

Целая линия

Целая линия

x1 Full Line

Экстра Дикие символы

Экстра Дикие символы

x1 Extra Wilds

Guaranteed WINx3

Guaranteed WINx3

x1 Win x3

Логотип Спина Колада

Логотип Спина Колада

x1 Bonus

Арбузовая нарезка

Арбузовая нарезка

x3 3

x4 6

x5 20

Порезанный ананас

Порезанный ананас

x3 3

x4 6

x5 25

Порезанный апельсин

Порезанный апельсин

x3 4

x4 7

x5 25

Порезанный киви

Порезанный киви

x3 4

x4 7

x5 25

Клубника

Клубника

x3 5

x4 10

x5 30

Зелёный Малибу

Зелёный Малибу

x3 20

x4 60

x5 120

Коктейль Малибу

Коктейль Малибу

x3 25

x4 75

x5 150

Коктейль Алабамская тюрьма

Коктейль Алабамская тюрьма

x3 30

x4 90

x5 200

Хоч літо і не триває вічно, цю прекрасну пору року можна продовжити. Приміром, відправиться на теплий курорт. Щоб здійснити цю задумку, не обов’язково збирати валізи. Досить запустити ігровий автомат Spina Colada, створений компанією Yggdrasil. Тут гравців чекає приємний відпочинок. Відпочиваючи, гравець також може взяти участь в захоплюючих розіграшах відмінних призів, якими щедрий автомат обдаровує усіх клієнтів.

Дизайн ігрового автомата Spina Colada

Для відтворення атмосфери літнього відпочинку творці ігрового відеослота добре потрудилися над його оформленням. Ігрова локація виконана у вигляді пляжу і представлена в яскравих тонах. Тут можна побачити і своєрідний бар, створений з дерева і покритий солом’яним дахом. Він не лише пропонує смачні напої, але і служить ігровим полем слота. Його структура являє собою 5 ігрових барабанів і 25 активних ліній. Їх кількість під час ігрового процесу поміняти не можна, оскільки воно виставлене автоматично.
Поряд з баром знаходиться багато різноколірних вивісок, в яких міститься інформація про рівні геймеров і різних опціях автомата.

Як грати в слоті Spina Colada

Для управління ігровим слотом Spina Colada є навігаційна панель. Вона займає нижню частину ігрового дисплея і виконана в загальній стилістиці автомата. Її кнопки теж зображені різними кольорами і мають чіткі і досить великі позначення. Клавіші по центру, оформлені в зелених відтінках, допомагають запустити ігрові обертання. Доступний ручний режим запусків, автоматичний і гра по максимальних ставках. Іншими клавішами міняють ігрові показники, регулюються призначені для користувача налаштування.
Праву частину панелі займають вікна, що відображають розмір останнього призу і вибрані значення.

Ігрова символіка автомата Spina Colada

Представлена не менш яскравими зображеннями, що відповідають його тематиці. Це коктейлі різних смаків і, відповідно, кольорів, а також нарізані фрукти і ягоди. Це базові знаки і дарувати призи вони будуть за такими схемами: декілька однакових піктограм повинні випасти на одній активній лінії. Стартувати побудований ними ланцюжок повинен на крайньому барабані ліворуч. Після цього зображення залишаються на місцях і стартує респин. Також в ігровому автоматі є дикий символ, замінюючий собою звичайні знаки.
А ще слот має в розпорядженні раунд фри-спинов з виникненням вайлдов.