Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Sunny Shores

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
sunny-shores

Скріншоти ігрового автомата Sunny shores

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Sunny Shores

Груша

Груша

x3 6

x4 20

x5 60

Спелый арбуз

Спелый арбуз

x3 7

x4 20

x5 70

Виноградная гроздь

Виноградная гроздь

x3 8

x4 25

x5 80

Три банана

Три банана

x3 9

x4 25

x5 90

Ягодка клубника

Ягодка клубника

x3 15

x4 40

x5 150

Ананас

Ананас

x3 20

x4 50

x5 200

Ракушка с жемчугом

Ракушка с жемчугом

x3 25

x4 60

x5 300

Компанія Yggdrasil продовжує радувати своїх фанатів слотами, присвяченими відпочинку на шикарному курорті. Черговою моделлю з такою тематикою став Sunny Shores . Він допоможе гравцям відправитися на тропічні острови, відпочити від щоденної метушні і насолодитися захоплюючими ігровими опціями. А за такий відпочинок вони ще і будуть нагороджені приємними подарунками.

Оформлення на автоматі Sunny Shores

Запустивши ігровий відеослот, учасники відразу ж зможуть оцінити його яскраве і барвисте оформлення, що вмить піднімає настрій. Вони побачать приємну картину, виконану в мультяшному стилі. Тут є блакитне небо, що розкинулося над морем такого ж кольору. Усе це обрамлено великими скелями, вічнозеленими пальмами і тропічними кольорами. Усі ілюстрації якісно промальовували і служать фоном для ігрового поля автомата.

Ігровий процес в слоті Сонячні Береги

Як і в інших моделях, в ігровому слоті Sunny Shores воно займає центральну частину дисплея. Його структура представлена 5 ігровими барабанами і 27 активними лініями. Трохи нижче знаходиться панель управління, що допомагає гравцям контролювати ігровий процес в автоматі. Вона відповідає загальній стилістиці відеослота, складається з кнопок помаранчевого і блакитного кольору. Усі вони прості у використанні. Кнопки по центру традиційно допомагають запустити обертання в різних режимах. Доступний ручний, автоматичний режим або гра за максимальними показниками.
Для зміни ігрових значень, регулювання призначених для користувача налаштувань є декілька клавіш в лівій частині панелі. А справа знаходяться вікна, в яких відобразяться вибрані показники і поточний виграш.

Символи в слоті Sunny Shores

Соковиті фрукти – це ігрова символіка автомата. Серед них є кавун, банани, ананас, виноград, полуниця, груша. Ще є красива рожева черепашка з перлиною. Усі ці базові знаки можуть приносити виграші. Для цього треба, щоб пара ідентичних зображень одночасно випали поруч один з одним на одній ігровій лінії. Створена ними комбінація може рухатися як справа наліво, так і навпаки.
За збільшення виграшів в ігровому автоматі Sunny Shores відповідає знак вайлд. Він зображений смішним сонцем з посмішкою. Він може замінювати собою рядові піктограми і формувати більше виграшних послідовностей. Також він здатний активувати респин, якщо несподівано розширитися відразу на декілька осередків.