Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Sunny Shores

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
sunny-shores

Скріншоти ігрового автомата Sunny shores

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Sunny Shores

Целая груша

Целая груша

x3 6

x4 20

x5 60

Круглый арбуз

Круглый арбуз

x3 7

x4 20

x5 70

Ветка винограда

Ветка винограда

x3 8

x4 25

x5 80

Три банана

Три банана

x3 9

x4 25

x5 90

Клубничка с ножкой

Клубничка с ножкой

x3 15

x4 40

x5 150

Ананас

Ананас

x3 20

x4 50

x5 200

Живая жемчужина

Живая жемчужина

x3 25

x4 60

x5 300

Компанія Yggdrasil продовжує радувати своїх фанатів слотами, присвяченими відпочинку на шикарному курорті. Черговою моделлю з такою тематикою став Sunny Shores . Він допоможе гравцям відправитися на тропічні острови, відпочити від щоденної метушні і насолодитися захоплюючими ігровими опціями. А за такий відпочинок вони ще і будуть нагороджені приємними подарунками.

Оформлення на автоматі Sunny Shores

Запустивши ігровий відеослот, учасники відразу ж зможуть оцінити його яскраве і барвисте оформлення, що вмить піднімає настрій. Вони побачать приємну картину, виконану в мультяшному стилі. Тут є блакитне небо, що розкинулося над морем такого ж кольору. Усе це обрамлено великими скелями, вічнозеленими пальмами і тропічними кольорами. Усі ілюстрації якісно промальовували і служать фоном для ігрового поля автомата.

Ігровий процес в слоті Сонячні Береги

Як і в інших моделях, в ігровому слоті Sunny Shores воно займає центральну частину дисплея. Його структура представлена 5 ігровими барабанами і 27 активними лініями. Трохи нижче знаходиться панель управління, що допомагає гравцям контролювати ігровий процес в автоматі. Вона відповідає загальній стилістиці відеослота, складається з кнопок помаранчевого і блакитного кольору. Усі вони прості у використанні. Кнопки по центру традиційно допомагають запустити обертання в різних режимах. Доступний ручний, автоматичний режим або гра за максимальними показниками.
Для зміни ігрових значень, регулювання призначених для користувача налаштувань є декілька клавіш в лівій частині панелі. А справа знаходяться вікна, в яких відобразяться вибрані показники і поточний виграш.

Символи в слоті Sunny Shores

Соковиті фрукти – це ігрова символіка автомата. Серед них є кавун, банани, ананас, виноград, полуниця, груша. Ще є красива рожева черепашка з перлиною. Усі ці базові знаки можуть приносити виграші. Для цього треба, щоб пара ідентичних зображень одночасно випали поруч один з одним на одній ігровій лінії. Створена ними комбінація може рухатися як справа наліво, так і навпаки.
За збільшення виграшів в ігровому автоматі Sunny Shores відповідає знак вайлд. Він зображений смішним сонцем з посмішкою. Він може замінювати собою рядові піктограми і формувати більше виграшних послідовностей. Також він здатний активувати респин, якщо несподівано розширитися відразу на декілька осередків.