Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Super Heroes

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
super-heroes

Скріншоти ігрового автомата Super heroes

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Super Heroes

Бесплатный вращения

Бесплатный вращения

x1 Free Spin

Вайлд

Вайлд

x1 Wild

Бубна

Бубна

x3 10

x4 25

x5 80

Трефа

Трефа

x3 15

x4 30

x5 100

Красная червь

Красная червь

x3 15

x4 30

x5 120

Пики

Пики

x3 10

x4 25

x5 90

Синий демон

Синий демон

x3 20

x4 70

x5 250

Зелёный демон

Зелёный демон

x3 25

x4 80

x5 300

Фиолетовый демон

Фиолетовый демон

x3 30

x4 90

x5 400

Огромный демон

Огромный демон

x3 30

x4 100

x5 500

Герої з суперздібностями плавно перекочували із сторінок коміксів на екрани великого кіно. Цим надихнулися багато творців ігрових автоматів. Так, наприклад, компанія Yggdrasil випустила ігровий, іменований Super Heroes . Запустивши його, геймер потрапить в окремий всесвіт, в якому супер-герои у черговий раз рятують світ від небезпеки з космосу. Але окрім виконання свого основного завдання, вони також стануть допомагати учасникові збирати виграшні комбінації, за що покладається відмінний приз.

Дизайн ігрового автомата Super Heroes

Для передачі фантастичної атмосфери творці відеослота підготували відповідне оформлення. Ігровий дисплей автомата представлений в приємних відтінках, що зображує вулицю футуристичного міста. Уся ця картина, що відмінно промальовувала, служить фоном для ігрового поля автомата, що займає велику частину екрану.

Функціонал на автоматі Super Heroes

У структуру слота входить 20 активних ліній, які виставлені автоматично, і 5 ігрових барабанів. Під полотном ігрового поля автомата розташувалася навігаційна панель, що допомагає управляти ігровим процесом. Вона виконана в коричневих і сірих тонах, складається із звичного набору клавіш. Традиційно кнопки по центру допомагають запустити обертання. З їх допомогою учасник може почати грати за максимальними показниками, вибрати автоматичні запуски або ж ручні спини.
Клавіші, розташовані ліворуч, передбачені для регулювання ігрових показників і призначених для користувача налаштувань. А вікна, поміщені в праву частину панелі, відображають важливі значення, пов’язані з ігровим процесом.

Символи ігрового автомата Супергерої

Для ігрової символіки автомата виробники вибрали тематичні зображення. Усі вони добре промальовували. Це прибульці, персонажі з надздібностями і значки різних відтінків і форм. Щоб подарувати виграші, ці символи вибудовуватимуться в комбінації на ігрових лініях. Для цього треба, щоб одночасно випало декілька ідентичних знаків і побудувало ланцюжок, починаючи на крайньому барабані ліворуч. Ігровий автомат Super Heroes наділений і додатковими опціями.
Дикий символ здатний підміняти собою базові зображення і створювати більше виграшних послідовностей. Скаттер здатний активувати режим бонусных обертань. Поява двох героїв відкриє призовий раунд, в якому вони показуватимуть свої здібності і даруватимуть геймеру додаткові призи. Super Heroes – ігровий автомат, присвячений супергероям. Радує учасників відмінною графікою і захоплюючими опціями.