Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Taiga

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
taiga

Скріншоти ігрового автомата Taiga

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Taiga

Тигрина пасть

Тигрина пасть

x1 Bonus

Голубика

Голубика

x3 5

x4 20

x5 100

Подосиновик

Подосиновик

x3 5

x4 50

x5 100

Клубничка

Клубничка

x3 5

x4 20

x5 100

Малина

Малина

x3 5

x4 20

x5 100

Орешник

Орешник

x3 5

x4 20

x5 100

Зелёное яблочко

Зелёное яблочко

x3 5

x4 50

x5 150

Орехи для белочки

Орехи для белочки

x3 20

x4 75

x5 250

Полный писец

Полный писец

x3 20

x4 75

x5 250

Лесная лиса

Лесная лиса

x3 25

x4 100

x5 400

Волк

Волк

x3 25

x4 100

x5 400

Медведь

Медведь

x3 50

x4 200

x5 1000

У Taiga не доведеться виконувати складні ігрові завдання, оскільки користувач просто виявиться на природі серед диких тварин, і стане запускати виграшні комбінації. Компанія Playson візуалізувала цей ігровий автомат, і у неї вийшла не лише приємна картинка, але також насичений ігровий процес, який розкривається під час того, як гравець пробиратиметься крізь зелену гущу.

Гра на автоматі Taiga

У ігровому автоматі на задньому плані знаходиться досить велика локація, і вона повністю відображає ті самі зелені зарості, в які можна буде поринути. У Taiga для того, щоб створювалося відчуття, що користувач потрапив в казку, виробники зробили усі кольори трохи приглушеними. Ігровий автомат відкриває яскраві анімаційні вставки, а також кожне обертання – можливість поринути у веселі звукові вставки. У Taiga можна знайти усі поточні ігрові правила на екрані.
У Taiga дається 5 барабанів і 20 ігрових ліній.Відрегулювати ігрові показники в ігровому автоматі – дуже легко, оскільки передбачаються стандартні клавіші. Виграш визначається завдяки активації суми ставки – bet one. Lines показує, скільки саме ігрових ліній братиме участь в утворенні виграшних спінів. Якщо перейти на опцію max bet, то увесь виграш виявиться максимальним. Запуск стандартних обертань відбувається за допомогою spin. Autoplay – шанс поринути в серію з автоматичних спінів.
У розділі info є повний перелік усіх ігрових правил, щоб геймер максимально швидко познайомився з особливостями ігрового автомата.

Бонуси на автоматі Taiga

У ігровому автоматі виключається тур на подвоєння.Страшний ведмідь бере на себе функції вайлда, і він допомагає зробити будь-яку комбінацію успішною, якщо тільки для цього треба підмінити один зі знаків.
Завдяки тому, що є скаттер, стандартний режим може змінитися на бонусный, і тоді гравець отримає 5 обертань, і усі вони повинні пройти безкоштовно, а це означає, що гравець стане не витрачатися, а тільки збиратиме ігрові виплати.
У Taiga намічається немало відмінних ігрових сюрпризів, і вони усі розкриваються поступово упродовж усіх обертань, що означає, що гра виявиться дійсно результативною. Ігровий автомат гарантує наявність безкоштовної версії, що значно спрощує знайомство з основним функціоналом. Закладається також багатий функціонал, і приємно дивує відсоток віддачі.