Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат The Seventies

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
the-seventies

Скріншоти ігрового автомата The Seventies

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат The Seventies

Генсек

Генсек

x1 Wild

Дача

Дача

x1 Scatter

x3 2

x4 10

x5 25

10 из колоды

10 из колоды

x3 5

x4 20

x5 50

Карточный J

Карточный J

x3 5

x4 20

x5 50

Дама из колоды

Дама из колоды

x3 5

x4 20

x5 50

Карточный K

Карточный K

x3 7

x4 25

x5 60

Туз

Туз

x3 7

x4 25

x5 60

Калькулятор

Калькулятор

x3 10

x4 30

x5 100

Радиоприёмник

Радиоприёмник

x3 10

x4 30

x5 100

Фотоаппарат ФЭТ

Фотоаппарат ФЭТ

x3 10

x4 75

x5 150

Советский ТВ

Советский ТВ

x3 15

x4 100

x5 250

Авто Газ-24

Авто Газ-24

x3 20

x4 125

x5 500

Ігровий автомат The Seventies

У The Seventies виробники розкриють не просто пригоди певного героя, а розповідять про цілую історичну епоху, і саме з нею будуть пов’язані усі ігрові завдання, які отримає геймер упродовж усього ігрового процесу. Цей ігровий автомат візуалізувала компанія Ивоплей. Геймер зуміє не лише дістати яскраву картинку, але також потоне в неймовірних ігрових бонусах.

Безкоштовна гра на автоматі The Seventies

У ігровому автоматі геймер виявиться біля невеликого магазину, і при цьому побачить спеціальний апарат, який дарує солодкі напої. Усі написи в The Seventies підсвічують яскравим світлом, так що можна відразу ж зрозуміти, де саме знаходиться гравець, а також побачити велику назву слота. Ігровий автомат розкриває дуже багато анімаційних вставок, а сам герой є анімованим. У The Seventies загальна картинка вийшла настільки якісною, тому що графічна платформа виконана на високому рівні.

У The Seventies розкривається 5 барабанів і 15 ігрових ліній.

Регулятивна система в ігровому автоматі розташована в нижній частині екрану. При використанні клавіші bet per line є можливість визначити суму ставки. Якщо відрегулювати кнопку lines, то можна визначитися з числом активних ігрових ліній. Найпростіше, що доведеться зробити, щоб дістати великі ігрові виплати – виставити опцію max bet. Spin допомагає почати прокрутку барабанів. За допомогою autoplay запускаються спини на непідконтрольному режимі. У ігровому автоматі можуть бути розкриті усі ігрові правила за допомогою info.

Виграші на автоматі The Seventies

Виграшні комбінації не відкривають тур на подвоєння в ігровому автоматі.Поява певних спеціальних символів призводить до активації анімаційних вставок. Для того, щоб виграшна комбінація була добудована, припаде або зібрати потрібну кількість однакових символів, або ж дочекатися появи вайлда, який уміє ставати на місце інших символів. Дикий символ не йтиме зі свого осередку, а залишиться в ній, що приведе до розігрування вільного обертання.

Бонусный режим відрізняється від стандартного тим, що приносить ще більше ігрових бонусів, оскільки починають діяти 10 безкоштовних спінів, і при цьому кожен з них дає ще більше виграшу, а також активує додатковий множник.

У The Seventies геймер відкриє багато таємниць упродовж декількох обертань, і швидко отримає вибух власного поточного рахунку.