Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Thunder reels

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
thunder-reels

Скріншоти ігрового автомата Thunder reels

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Thunder reels

Красно-синие семерки

Красно-синие семерки

x3 187.5

BAR классический

BAR классический

x3 15

Неспелые лимоны

Неспелые лимоны

x3 10

Апельсины

Апельсины

x3 10

Классические сливы

Классические сливы

x3 10

Классические звезды

Классические звезды

x3 50

Вишни

Вишни

x3 10

X

X

x3 1.25

Ще кілька років тому виробники не мали так багато ідей для візуалізації своїх ігрових автоматів, тому випускалися моделі, які відкривали класичні задумки, і так на світ почали з’являтися слоти з веселими фруктами, але все таки вони заслужили досить велику популярність. Компанія Playson є сучасним виробником, але все таки знає, наскільки багатьом геймерам цікаво запускати обертання в таких простих слотах. У Thunder Reels у гравця є можливість поринути у високий відсоток віддачі, але тільки без сюжетних вставок.

Грати на автоматі Thunder reels

Екран ігрового автомата так і кишить темними колірними відтінками, але при цьому вони виглядають досить насичено, так що усі символи з’являються яскраво. У Thunder Reels рамка для ігрового поля світиться, як і структурні елементи. Ігровий автомат занурює в досить приємні спецефекти, а також звукові вставки. У Thunder Reels є інформаційний супровід.

Thunder Reels має в розпорядженні 3 барабани і 5 ігрових ліній.

Все, що належить зробити геймеру перед початком ігрового процесу в ігровому автоматі – вказати необхідні ігрові параметри. Якщо треба перейти на певний номінал ставки, то для цього підійде клавіша coin value. За допомогою кнопки max bet можна зірвати дійсно багато ігрових виплат. Для того, щоб постійно контролювати хот гри, є велика клавіша. Навігація припускає ще один режим – autoplay. Регулювати ігрові лінії немає нужди.
Ігровий автомат потребує того, щоб користувач вивчив усі можливі ігрові дані, і для цього є info.

Вдалі комбінації на автоматі Thunder reels

Упродовж усього ігрового процесу після кожного виграшу вийде запускати тур на подвоєння, і саме там після однієї ігрової дії відбувається збільшення рахунку у декілька разів. Для того, щоб помножити на 2 виграш, належить точно вказати колір запропонованої карти. Якщо гравець буде готовий йти далі, то можна збільшити усі ігрові цифри в 4 рази, але для цього доведеться позначити масть карти з 4 можливих варіантів, що здається вже не такою простою справою.
Якщо у гравця вийде зібрати нереальну виграшну комбінацію, що складається з 9 символів, то увесь рахунок множитиметься на кілька разів.
Thunder Reels має в розпорядженні цікаву гру, хоча і немає якого-небудь додаткового раунду, але це не означає, що обертання виявляться нудними, оскільки все одно з’являються інші ігрові сюрпризи.