Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Totem Island

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
totem-island

Скріншоти ігрового автомата Totem Island

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Totem Island

Кольцо в носу

Кольцо в носу

x1 Scatter

x3 200

x4 1000

Лысый вайлд

Лысый вайлд

x1 Wild

x3 200

x4 1000

Десятка

Десятка

x3 5

x4 20

x5 50

Валет

Валет

x3 5

x4 25

x5 75

Дама из колоды карт

Дама из колоды карт

x3 10

x4 40

x5 100

Король

Король

x3 10

x4 40

x5 150

Игральный туз

Игральный туз

x3 15

x4 50

x5 300

Злая маска

Злая маска

x3 30

x4 100

x5 500

Красный тотем

Красный тотем

x3 40

x4 200

x5 1000

Оранжевоволосая маска

Оранжевоволосая маска

x3 50

x4 500

x5 2000

Ігровий автомат Totem Island

У Totem Island розповідається історія про древнє плем’я, яке досі поклоняється ідолам. Гравцеві належить пройти немалий шлях, щоб опинитися у священному місці, де і треба буде боротися за головний приз. Ігровий автомат був випущений компанією Ивоплей. Користувачеві варто дослухатися до порад головного персонажа, який точно знає, як треба проходити усі ігрові завдання.

Гра на автоматі Totem Island

Ігровий автомат припускає масштабне оформлення, що включає повноцінну локацію з величезною кількістю ілюстрацій. У Totem Island ігрове поле викладене з черепів, а самі символи з’являються на прозорому фоні. Ігровий автомат гарантує музичний супровід. На екрані постійно запалюються спецефекти, і сам герой виконує різні трюки, що надає деякий шарм ігровому процесу. У Totem Island на екрані перемішується величезна кількість насичених колірних відтінків, що робить картинку максимально яскравою.

Функціонал на автоматі Totem Island

У Totem Island розкривається 5 барабанів і 9 ігрових ліній.Довго розбиратися з навігаційною панеллю в ігровому автоматі не доведеться, оскільки вона включає досить стандартні клавіші. Для визначення номінала ставки є клавіша bet per line. Lines дозволяє призначити число активних ігрових ліній. При активації опції max bet усі ігрові показники виявляться максимальними. Стандартний ігровий процес починається після активації spin. Autoplay відкриває інший формат гри, який активує перелік автоматичних обертань. Paytable дозволяє ознайомитися з переліком спеціальних функцій в ігровому автоматі. У турі на подвоєння в ігровому автоматі проводитиметься справжній ритуал з масками. Користувачеві треба назвати, яка з двох масок повинна з’явитися на екрані. Якщо відповідь виявиться вірною, то поточний рахунок множитиметься на 2. Після невірного варіанту належить забути про поточні ігрові виплати.

Вайлд – спеціальний символ, здатний підлаштовуватися під успішні комбінації. Появу дикого символу варто чекати тільки на середніх барабанах, та зате в його функції входить здатність фіксуватися у свого осередку.

Бонус на автоматі Totem Island

Один з бонусных турів розкриває можливість вибрати декілька коштовних каменів.

Другий бонусный раунд – перспектива активувати серію з 12 призових обертань. Гра дозволить дістати множник. Другий етап – вибір однієї з гральних карт, щоб активувати додаткові функції.

У Totem Island тематика розкривається не лише у функціоналі, але також в оформленні.