Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Tribe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
tribe

Подорожуючи по світу, можна зустріти народи, спосіб життя яких не міняється впродовж сотень років. Компанія Endorphina пропонує знайомство з культурою і побутом деякого племені, що живе за законами, що не перетинаються з цивілізованим світом, – в захоплюючому ігровому автоматі Tribe.

Грати на апараті Tribe

Колоритні представники племені ретельно виписані на портретах, які виступають в автоматі Tribe в якості символів. Окрім цього, у базовому наборі є зображення фігурок тваринних і морських мешканців. На вайлде – ціла картина, на якій члени племені пливуть в химерному човні. Скаттер зображений як ритуальний знак у вигляді страшної маски. У бонусной грі автомата з’являються 2 додаткових скаттера у вигляді зеленого і червоного сонць. Автомат забезпечений ефектними міні-роликами, що демонструють персонажів у дії.
Ігровий процес здійснюється на 5 барабанах, ставки можна робити на 1-9 ігрових ліній.

Символіка на апараті Tribe

Призові ланцюжки автомата Tribe складаються з декількох ідентичних елементів, що розмістилися відповідно до конфігурації діючої лінії зліва направо. Мінімальне число таких значків залежить від їх виду – інформація по кожному є в детальній таблиці виплат. Комбінації вайлда складаються з 2-5 символів і мають найвищі множники. Але основне його призначення – заміна базових елементів для формування призових композицій. При участі в такій послідовності дикого символу виграш подвоюється.
Скаттер також приносить відмінні дивіденди, граючи за власними правилами – 2-5 скаттеров, що випали одночасно у будь-які осередки автомата, призначають винагороду по підсумковій ставці. А 3 і більше символів розкиду активують раунд фри-спинов Unlimited Free Games з ексклюзивними правилами.

Бонуси на апараті Tribe

Над ігровим полем автомата з’являються 3 виблискуючих синіх кулі, покликаних відлічувати кількість безкоштовних обертань. На барабанах додаються нові символи. Картинка із зеленим сонцем презентує спін, а з червоним – віднімає. Також нововведені скаттеры кожного разу приносять додаткову нагороду. Безкоштовна сесія триває до тих пір, поки є сині світила. Усі виграші потроюються. За бажання користувачі можуть полоскотати нерви в грі на шанси.
Правила передбачають збільшення кожного призу удвічі при правильному виборі карти. Ігровий автомат Tribe досить динамічний, що обумовлюється оригінальними фри-спинами, наділеними додатковими символами розкиду.