Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Twerk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
twerk

Скріншоти ігрового автомата Twerk

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Twerk

Логотип битвы

Логотип битвы

x1 Wild

x3 5000

Дырявые шорты

Дырявые шорты

x3 500

Шортики с кармашками

Шортики с кармашками

x3 200

Золотые лосины

Золотые лосины

x3 500

Жёлтые шорты с поясом

Жёлтые шорты с поясом

x3 1000

Сиреневые трусики

Сиреневые трусики

x3 30

Шортики из джинсы

Шортики из джинсы

x3 70

Красные шорты

Красные шорты

x3 50

У Twerk виробники зібрали самих запальних персонажів, які точно знають, як правильно треба виконувати танцювальні рухи. Ігровий автомат був випущений компанією Ендорфіну. Слот гарантує яскраву тематику, а також перелік спеціальних функцій, які зможуть принести максимальний ігровий куш на поточний рахунок. Користувач стане брати участь в змаганнях, щоб показати усі свої таланти і виграти головний приз.

Безкоштовна гра на автоматі Twerk

У ігровому автоматі локація виконана у вигляді танцювального майданчика. У Twerk використовуються темні колірні відтінки, і від цього картинка виглядає насиченою. Ігровий автомат має в розпорядженні приємний музичний супровід, який змінюється звуковими вставками. У Twerk графічна платформа виконана на якісному рівні. Перелік спецефектів дивує, оскільки буквально кожен виграшний спін супроводжується вибухом анімації. Є інші локації, але для їх відкриття доведеться активувати додаткові бонусные тури.

У Twerk гарантується 5 барабанів і 5 ігрових ліній.

Ігровий процес в ігровому автоматі залежить від того, як саме геймер виставить усі ігрові показники. Для того, щоб налагодити номінал ставки, є клавіша bet one. Lines допомагає відрегулювати число ігрових ліній. Для того, щоб гра проходила на максимальних показниках, треба активувати max bet. Spin – шанс перейти на стандартний режим. Якщо користувач натисне на autoplay, то усі спини пройдуть в автоматичному режимі.
Info допомагає розібратися з усіма ігровими правилами, а також з’ясувати, які символи приносять, які ігрові коефіцієнти в ігровому автоматі.
У ігровому автоматі поточний рахунок може бути збільшений в 2 рази, якщо користувач готовий буде ризикнути їм в турі на подвоєння. Риски-игра проходить у вигляді змагання з дилером, і цей тур визначить, хто зможе вибрати найвищу гральну карту. Якщо відповідь виявиться невірною, то усі ігрові бонуси просто згорять, оскільки спроба дається усього лише одна.

Бонуси на автоматі Twerk

Функціонал не припускає вайлда, але є бонусный тур, і він активуються за допомогою комбінації із скаттеров. Геймер отримає можливість побачити, як саме рухаються дівчата, оскільки сам раунд стане проходити у вигляді невеликого баттла. Для того, щоб вивести дівчину в переможці, належить зібрати максимальну кількість успішних комбінацій. Активується множник.
У Twerk гра побудована на дійсно запальних анімаційних вставках.