Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Тюрма

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
tyuryaga

Скріншоти ігрового автомата Тюрьма

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Тюрма

Игральная десять

Игральная десять

x3 5

x4 25

x5 100

Карточный валет

Карточный валет

x3 5

x4 25

x5 100

Дама из колоды

Дама из колоды

x3 5

x4 25

x5 100

Карточный король

Карточный король

x3 5

x4 40

x5 150

Игровой туз

Игровой туз

x3 5

x4 40

x5 150

Чефирь

Чефирь

x2 5

x3 30

x4 100

x5 750

Священная книга

Священная книга

x3 18

x4 180

x5 1800

Пачка Примы

Пачка Примы

x2 5

x3 40

x4 400

x5 2000

Две костяшки

Две костяшки

x2 5

x3 40

x4 400

x5 2000

Заключённый

Заключённый

x2 10

x3 100

x4 1000

x5 5000

Ігровий автомат Turaga

Звичайно, потрапити в місця не так віддалені – це величезна проблема. Але ось дізнатися про специфіку життя ув’язнених, про їх щоденний розклад і статут хоче багато хто. Компанія Ивоплей придумала безпечний спосіб, адже нею був випущений ігровий автомат Тюряга. Гемблеры зможуть прожити один день з життя ув’язненого і скуштувати усі “принади” подібного буття. До того ж, в ігровому автоматі цілком реально зірвати дуже великий куш і повернутися на волю справжнім переможцем!

Гра на апараті Тюряга

Візуальне оформлення ігрового автомата Тюряга повністю відповідає тематиці і назві слота. Тут локацією буде тюремна камера, що промальовувала в нудних сірувато-сизих відтінках. Варто відмітити, що візуальний ряд представлений за участю тривимірних деталей, завдяки яким картинка виглядає украй реалістично. Компанію користувачеві складе його сусід по камері, який спостерігатиме за розвитком подій на полі автомата тюряга. Цей персонаж анімований і виглядає понад реалістично.  Що стосується конфігурації ігрового простору, то воно в Тюряге 5-барабанне і має 9 ліній, що піддаються контролю користувача. Стилізована панель управління зайняла нижню межу головного екрану і розмістила в собі усі необхідні кнопки для налаштування основних показників. На панелі є присутніми і додаткові лічильники, що дозволяють стежити за змінами поточних налаштувань. Щоб ознайомитися з додатковими бонусными моментами і коефіцієнтами символів, гемблеры автомата зможуть перейти в спеціальний розділ з табличкою виплат. Виграші на апараті Тюряга

Основною символікою в ігровому автоматі Тюряга стали гральні карти і особисті речі ув’язнених. Кожна картинка відрізняється індивідуальними коефіцієнтами, які детально розписані в інформаційному розділі слота Тюряга. Велика книга виступає в автоматі вайлдом і одночасно скаттером. Це дозволяє книзі підлаштовуватися під інші випади, формувати власні вигідні ланцюжки і запускати безкоштовні обертання. Перед тим, як почнуться фри-спины, буде вибраний так званий фартовий елемент.  Якщо при спинах таких елементів буде 3 або більше, вони тут же закриють собою увесь ряд барабанів. Самі обертання проходять за рахунок ставок, що здійснюються не гравцем а закладом. після того, як виграші будуть отримані, вони підсумуються і перекладуться на основний призначений для користувача баланс.