Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Vikings go Berzerk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
vikings-go-berzerk

Скріншоти ігрового автомата Vikings go berzerk

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Vikings go Berzerk

Золотой дикий знак

Золотой дикий знак

x1 Wild

Кругляк из меди

Кругляк из меди

x3 5

x4 25

x5 40

Кусочек бронзы

Кусочек бронзы

x3 5

x4 25

x5 50

Серебро

Серебро

x3 6

x4 30

x5 60

Золотая монета

Золотая монета

x3 6

x4 30

x5 70

Блонди с косой

Блонди с косой

x3 20

x4 75

x5 150

Зелёный викинг

Зелёный викинг

x3 25

x4 75

x5 175

Одноглазый викинг

Одноглазый викинг

x3 30

x4 100

x5 200

Бородач

Бородач

x3 30

x4 100

x5 250

Дополнительные прокруты

Дополнительные прокруты

x3 7FS

x4 14FS

x5 21FS

Дивовижний ігровий автомат Vikings Go Berzerk виробництва компанії Yggdrasil є як би продовженням не менш цікавого слота Vikings Go Wild. Команда вікінгів продовжує подорожувати по морях-океанах, б’ючись з різними міфічними чудовиськами, і отримуючи прекрасні нагороди. В даному випадку основними супротивниками відважних мореплавців стали сирени – істоти, що мають ангельські голоси, заманюють мореплавців на свій острів і гублять їх.

Загальний опис автомата

Творці потурбувалися про створення прекрасного дизайну, точно і слота, що виразно відбиває тематику. Ігрове поле розташовується на тлі морського пейзажу, а корабель вікінгів є його основою. Внизу екрану можна побачити підступних сирен, На базових символах – 4 головні персонажі – могутніх вікінга, і 4 види монет. Усі ці елементи мають здібності з’являтися на ігровому полі автомата довгими вертикальними стеками. На вайлде виблискує монета з написом Wild. На скаттере – портрет сирени. Є і більш ніж щедрі бонуси.
Це картинки із зображеннями скринь – один із скарбами, інший – із золотом. Ігрове поле автомата розділене на 5 стандартних барабанів. Ставки можливо здійснювати тільки відразу на 25 ліній. Внизу екрану – звичайна навігаційна панель, що дозволяє вибирати величину ставки і запускати обертання барабанів в ручному і авторежимі, а також контролювати усі поточні параметри. Під панеллю розташовуються своєрідні лічильники – по одному на кожного мореплавця. Вони враховують кількість гніву.

Ігровий процес автомата

Призові комбінації створюються за простими, але ефективними правилами – коли 3 і більше ідентичних символу з базового набору вибудовуються уздовж русла будь-якої з ліній у вигляді безперервної послідовності. Початок цієї послідовності базується в першому барабані ліворуч. Тоді користувачеві презентується виплата, рівна ставці, перемноженій з коефіцієнтом, вказаним для цього поєднання в таблиці виплат автомата.
<>Призначення вайлда звичайне – він з успіхом замінює рядові знаки, сприяючи створенню виграшних комбінацій. А також бере участь з бонусных опціях. Скаттер надає гравцеві право на безкоштовну сесію. Це відбувається, коли у будь-яких позиціях ігрового поля автомата з’являється відразу 3 або більше за символи розкиду. Бонусный скриня із скарбами Treasure Chest можна упіймати тільки на четвертому барабані. Він дарує гравцеві призову гру. А скриня-бонус із золотом Treasure Chest являється тільки в останній вертикалі, у нього свій бонусный сюрприз.

Бонуси

Скаттери видають користувачеві 7, 14 або 21 фри-спин плюс один з бонусів. Це може бути додатковий липкий вайлд, дикий барабан, вибраний рандомно, 1-3 додаткових безкоштовних обертання, додаткові бонусные скрині. Вікінги в режимі фри-спинов завжди перемагають підступних сирен, і тому можуть отримати здібності липких вайлдов, що залишаються у своїх позиціях до кінця раунду. Скриня із скарбами містить різні призи, а вибирати їх доведеться наосліп. Це – додаткові фри-спины або щедрі единоразовые виплати.
Золота скриня наділена аналогічними можливостями, тільки його призи в рази щедріше. У кожного вікінга упродовж гри поступово заповнюється шкала – у міру того, як відповідні символи виграють. Коли шкала повна – гравець отримує в нагороду 7 фри-спинов.