Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Vikings go Wild

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
vikings-go-wild

Скріншоти ігрового автомата Vikings go wild

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Vikings go Wild

Золотой дикий знак

Золотой дикий знак

x1 Wild

Медный знак

Медный знак

x3 5

x4 25

x5 50

Бронза

Бронза

x3 5

x4 25

x5 60

Серебро

Серебро

x3 6

x4 30

x5 70

Золото

Золото

x3 6

x4 30

x5 70

Девушка

Девушка

x3 20

x4 75

x5 175

Викинг лекарь

Викинг лекарь

x3 25

x4 75

x5 175

Толстый викинг

Толстый викинг

x3 30

x4 100

x5 225

Брюнет

Брюнет

x3 30

x4 100

x5 250

Бесплатные вращения

Бесплатные вращения

x3 8FS

x4 16FS

x5 24FS

Історії про таких колоритних персонажів, як вікінги, прийшли із скандинавської міфології. Ці герої славилися своєю силою і хоробрістю, тому міцно оселилися на сторінках багатьох книг і на екрані кінофільмів. Не змогла обійти їх стороною і компанія Yggdrasil, що випускає оригінальні ігрові автомати. Вона присвятила цим героям свій ігровий слот під назвою Vikings go Wild . Відкривши його, учасник зможе зануритися в гущу захоплюючих пригодах, за участь в яких він буде нагороджений відмінними призами.

Тематика ігрового автомата Vikings go Wild

Ігрова локація автомата виконана відповідно його тематиці. Вона зображена у вигляді корабля, на якому розмістилися головні герої. З двох сторін судно прикрашене дерев’яними фігурами драконів, а по центру має біле вітрило.Це вітрило служить ігровим полем автомата Vikings go Wild . Він являє собою 5 ігрових барабанів і 25 активних ліній, хоча вони і не мають чіткого позначення.

Як грати на апараті Vikings go Wild

Перш ніж приступати до ігрового процесу, гравець повинен визначитися з усіма показниками автомата. Для цього в ігровому слоті є функціональна панель, поміщена в нижню частину дисплея. Її кнопки виконані в досить яскравих тонах і поміщені на дерев’яну палубу. Усі вони зручні і прості у використанні. Поміняти ігрові значення і відрегулювати призначені для користувача налаштування можна кнопками, розташованими в лівій частині панелі. Можна міняти усі значення, окрім кількості ігрових ліній, оскільки воно виставлене автоматично.
Вибрані значення і розмір виграшу відразу ж відображатиметься в спеціальних вікнах. Зелені кнопки по центру запускають обертання в різних режимах. Доступний ручний, автоматичний режим або гра за максимальними показниками.

Бонусна гра автомата Vikings go Wild

В якості призової символіки в ігровому автоматі Vikings go Wild використовуються тематичні зображення. Це старовинні монети з різного метала, а також колоритні головні персонажі ігрового слота. Усі вони зображені в загальній стилістиці автомата і якісно промальовували. Якщо декілька однакових символів випаде на одній ігровій лінії, учасник буде нагороджений призом. Він також зможе збільшити свою нагороду за допомогою особливих знаків.
Скаттер активує раунди фри-спинов, бонусный знак відкриє призовий раунд, а вайлд стане підміняти собою звичайні зображення і створювати більше виграшних комбінацій.